Bonusowe pakiety internetowe dla nowych użytkowników na kartę od Play

Sieć komórkowa Play ruszyła z promocją, w ramach której osoby, które kupią nowy starter Play lub Red Bull MOBILE, zarejestrują go i aktywują, otrzymają za darmo na start atrakcyjne jednorazowe pakiety internetu. Otrzymać można 50 GB lub nawet 100 GB, wszystko zależy od wybranej oferty.

Każdy, kto zakupi starter Play lub Red Bull Mobile, zarejestruje go (zgodnie z wymogami tzw. ustawy antyterrorystycznej) i aktywuje go, otrzyma na start za darmo jednorazowy pakiet internetu, którego wielkość zależna jest od wybranej oferty. I tak:

  • osoby, które zakupią starter Play na Kartę lub Red Bul MOBILE otrzymają 50 GB
  • osoby, które zakupią starter Play Internet na Kartę otrzymają 100 GB

W jaki sposób odebrać bonus? Niestety nie jest on aktywowany automatycznie i trzeba wcześniej zgłosić się do promocji, można to jednak zrobić w bardzo prosty sposób.  Posiadacze Play Internet na Kartę zrobią bezpłatnie krótkim kodem USSD *111*873*1#, zaś posiadacze pozostałych ofert mogą to zrobić również bezpłatnie kodem *111*872*1#. Poza tym nie ma innych wymogów, poza oczywiście koniecznością zarejestrowania numeru i – co jest konieczne, aby skorzystać z promocji – aktywacją numeru. Nie trzeba doładowywać od razu konta, możliwość skorzystania z promocji nie została uzależniona od tej czynności.

Bonus będzie ważny przez 30 dni, a każda osoba może skorzystać z niego maksymalnie 3 razy. Oznacza to, że operator wprowadził tu pewien bezpiecznik, aby uniemożliwić wręcz hurtowe zakupy starterów przez jedną osobę.

Promocja potrwa do 9 stycznia 2018 roku.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o