„Chill ON”, czyli nowa oferta w subskrypcji od Mobile Vikings

Dawno już nie miałem okazji pisać o sieci wikingów. Mobilny operator Mobile Vikings wprowadził właśnie ofertę „Chill ON” opartą na coraz popularniejszym wśród Polaków modelu subskrypcyjnym, w którym liczą się wygoda użytkowników i brak długoterminowych zobowiązań.

„Chill ON” łączy wygodę i pewność działania usługi znaną z tradycyjnego abonamentu oraz gwarancję ceny i brak zobowiązań charakterystyczne dla ofert typu pre-paid. Nowa propozycja Mobile Vikings jest skierowana do osób, które oczekują od operatorów komórkowych prostych i nowoczesnych rozwiązań gwarantujących maksimum korzyści i minimum formalności.

Aby skorzystać z oferty wystarczy w kilku krokach aktywować subskrypcję. Użytkownik rejestruje najpierw konto, generuje nowy numer telefonu lub przenosi dotychczasowy, podpina swoją kartę płatniczą i na koniec zamawia kartę SIM, którą dostarcza kurier.

Oferta „Chill ON” jest dostępna w formie miesięcznej subskrypcji za jedyne 25 zł. W jej ramach klienci mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB danych. Co więcej użytkownicy otrzymają na start bonus w wysokości 10 zł do wykorzystania na dodatkowe usługi takie jak: roaming, połączenia międzynarodowe czy SMS-y premium. Korzystanie z nich ułatwi inteligentny portfel – pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku wyposażone w opcję automatycznego uzupełnienia środków.

W „Chill ON” klient nie musi podpisywać długoterminowych umów – sam decyduje jak długo chce korzystać z subskrypcji. W dowolnym momencie może zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia i dodatkowych opłat. Nie musi również pamiętać o zasilaniu konta ani opłacaniu rachunków, bo dzięki karcie płatniczej wszystko odbywa się automatycznie. Co więcej każdy Viking może w prosty sposób zarządzać swoim kontem z poziomu komputera i aplikacji mobilnej VikingApp dostępnej na smartfony z systemami iOS i Android.

– Udostępnienie prostej i wygodnej oferty opartej na subskrypcji idealnie wpisuje się w unikalny model biznesowy Mobile Vikings, który zakłada wdrażanie innowacyjnych produktów i wyznaczanie trendów na rynku telekomunikacyjnym. Wierzę, że nowa oferta przypadnie do gustu nowym jak i obecnym Vikingom, którzy cenią sobie wygodę i niezależność, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości usług – mówi Paweł Skaba, CMO Mobile Vikings.

Oferta „Chill ON” to kolejne innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez Mobile Vikings na polskim rynku. W listopadzie 2018 r. roku firma udostępniła klientom usługę V2V (Viking to Viking), dzięki której Vikingowie mogą nie tylko zapraszać do sieci swoich bliskich i znajomych, ale także samodzielnie rejestrować ich karty SIM.

Przypominam, że Mobile Vikings Polska działą na zasięgu Play.

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rados
Rados
1 rok temu

Szkoda, że zupełnie zapominają o starych klientach korzystających ze standardowej oferty. Wprowadzają im coraz gorsze warunki, żeby tylko skłonić ich do zmiany oferty na no-limit albo zmusić do odejścia.
Jestem z nimi już 3 lata, ale niestety przy takim traktowaniu przejście do innej sieci jest jedynym rozwiązaniem.
Być może kiedyś w Polsce dojdziemy do takiego poziomu rozwoju, że uczciwe traktowanie klienta będzie równie ważne jak warunki cenowe. Póki co firmom się wydaje, że wystarczy dać niższą cenę i klient łyknie wszystko.

Piotr
Piotr
1 rok temu
Reply to  Rados

Czego oczekujesz od operatora MVNO? Niedługo to może za 20 zł chciałbyś mieć z 40 czy 60 GB i do tego rozmowy, sms-y i mms-y no limit. Proszę bardzo, Premium Mobile daje 30 GB za 29,70 zł. Mobile Vikings zmienia ofertę i masz możliwość przejścia na nowe warunki. Jak się nie podoba, to zmień – nikt Cię nie trzyma na siłę. Oferta jest na kartę, więc Ty decydujesz.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x