Co dalej z Vectone Mobile w Polsce?

Co dalej z Vectone Mobile w Polsce?

22 stycznia 2015 49 przez mvno-gsm.pl

Od oficjalnego startu Vectne Mobile w Polsce mija właśnie równo 2 tygodnie. 8 stycznia b.r. operator, po bardzo długim czasie obiecywania, ogłosił wreszcie start. Niestety, wszystko wskazuje na to, że start Vectone Mobile w Polsce póki co miał miejsce tylko w teorii.

Wciąż nie otrzymaliśmy żadnej informacji od Czytelników o tym, żeby komukolwiek udało się zdobyć działający starter i skorzystać z usługi. Co prawda kilka dni temu pojawiło się światełko w tunelu, gdyż operator rozesłał wiadomości e-mail do osób, które zamówiły darmowe startery, z potwierdzeniem przyjęcia zamówień, ale z wiadomości tych w zasadzie nic nie wynika. Dlaczego? Ponieważ w rozesłanych wiadomościach e-mail znalazło się jedynie potwierdzenie złożenia zamówienia, nie było tam mowy o wysyłce kart SIM (wysyłka kart SIM ma zostać potwierdzona osobną wiadomością). Swoją drogą to nieco dziwne, bo potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z jego numerem użytkownicy otrzymali tuż po zamówieniu startera na stronie internetowej:

vectone karta sim

Aktywność operatora na oficjalnym profilu na Facebooku ogranicza się jedynie do odpowiadania na pytania dotyczące szczegółów oferty lub kwestii technicznych (ważność konta, naliczanie, sposób doładowania, przeniesienie numeru). Operator do teraz nie podał daty wysyłki starterów ograniczając się jedynie do ogólnikowych stwierdzeń “wkrótce”, “niebawem”, “niedługo”.

Infolinia operatora co prawda działa (choć z przerwani), jednak nie ma możliwości rozmowy z polskojęzycznym konsultantem. Prawdopodobnie połączenia są losowo przekierowywane do call center umieszczonych w innych krajach, w których działa marka Vectone.

Pierwsze informacje o starcie sieci Vectone Mobile w Polsce pojawiły się już dwa lata temu. Operator przez ten czas kilkukrotnie obiecywał start w Polsce, jednak do dnia 8 stycznia b.r. nigdy nie ogłosił go oficjalnie.

Źródło: wł

Fot: Vectone.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***