Co znowu dzieje się z Vectone Mobile Polska?

Co znowu dzieje się z Vectone Mobile Polska?

3 października 2015 41 przez JacekK

Sieć Vectone Mobile Polska po raz kolejny przypomniała o sobie w zdecydowanie negatywny sposób. Nie tak dawno temu, bo w lipcu b.r., pisaliśmy o ogromnej awarii operatora w całej Europie (więcej), tymczasem od wczoraj nasi Czytelnicy informują nas o kolejnych problemach operatora. Tym razem sprawa może być poważniejsza.

Od wczorajszego popołudnia zaczęliśmy otrzymywać informacje od naszych Czytelników, że z polskich kart Vectone Mobile nigdzie nie można się dodzwonić, nie działa również transfer danych. Co ciekawe działają połączenia przychodzące (przy lipcowej awarii było dokładnie na odwrót). Normalnie działają krótkie kody USSD, można sprawdzić stan konta i pakietów. Teraz jednak sprawa może być poważniejsza. Od wczorajszego popołudnia nie działa polska strona operatora www.vectonemobile.pl oraz – co już raczej nie może być przypadkiem – nie działają także profile polskiego oddziału operatora na Facebooku i Twitterze.

VectonePL FB

Fot: Facebook.com/VectoneMobilePolska

VectonePL Twitter

Fot: twitter.com/PLVectoneMobile

Pierwsze komentarze użytkowników dotkniętych problemami pojawiły się już na zagranicznych profilach operatora na Facebooku, które działają bez zmian.

Vectone comments FB UK

Fot: Facebook.com/VectoneMobileUK

O awarii użytkownicy donoszą również na branżowych forach internetowych.

Tradycyjnie już użytkownicy operatora zostali z problemem zupełnie sami. Jest weekend, a infolinia operatora (jeśli nawet by działała) pracuje tylko od poniedziałku do piątku. Strona internetowa, jak i formularz kontaktowy na niej, nie działa, podobnie jak profil operatora na FB, który również był pewną formą kontaktu.

To prawdopodobnie nie jedyne problemy z operatorem w ostatnim czasie. W pierwszej połowie września nasi Czytelnicy informowali o braku doładowań w punktach sprzedaży. Tej informacji nie udało się nam potwierdzić.

Z racji tego, że jest weekend, najpewniej nie uda się nam przynajmniej do poniedziałku uzyskać komentarza operatora w tej sprawie. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, do tematu powrócimy.

Źródło/Fot: Vectone, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***