Coraz więcej punktów rejestracji kart w Lycamobile, brak rejestracji on-line

Sieć Lycamobile rozszerzyła w ostatnim czasie liczbę punktów sprzedaży, w których klient może zarejestrować swoją kartę SIM Lycamobile. Na swojej stronie internetowej operator umieścił wyszukiwarkę takich punktów, dzięki której podając swój kod pocztowy możemy odnaleźć najbliższe punkty, w których możliwa jest rejestracja karty.

Korzystając ze wspomnianej wyszukiwarki punktów rejestracji kart Pre-Paid Lycamobile dowiadujemy się, że poza tzw. niezależnymi punktami sprzedaży detalicznej (sklepy i serwisy GSM, prywatne sklepy i niesieciowe kioski), karty SIM można zarejestrować również w niektórych sieciach handlowych – m. in. kioskach RUCH (cały kraj) oraz sieci salonów GSM Monument9 (głównie północna Polska).

Wyszukiwarka punktów rejestracji kart Pre-Paid Lycamobile Polska >>

W międzyczasie ze strony internetowej Lycamobile.pl zniknęły informacje o kontrowersyjnym sposobie rejestracji kart Pre-Paid przez internet, na podstawie przesyłanego przez użytkownika skanu dokumentu tożsamości. Sposób ten był sprzeczny z obowiązującym w Polsce prawem i wszystko wskazuje na to, że operator wycofał się z niego, stawiając na rozbudowę sieci punktów, w których możliwa jest rejestracja karty osobiście.

Źródło/Fot: Lycamobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o