Cyfrowy Polsat trzeci rok z rzędu wyróżniony w konkursie CEE Capital Markets FinTech Awards

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród IV edycji prestiżowego konkursu CEE Capital Markets & FinTech Awards Cyfrowy Polsat otrzymał statuetkę w kategorii Najlepszy departament IR w spółce giełdowej – Polska.

Nagrody CEE Capital Markets & FinTech Awards przyznawane są firmom notowanym na giełdzie, które swoją polityką i działaniem przyczyniają się do dynamicznych zmian w sektorze rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział 83 spółki z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, tj. Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Austrii, Niemiec i Słowenii. Rywalizowały one o nagrody w 17 kategoriach. Zwycięzców wybierało 35 członków jury złożonego z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z wybranych krajów.

W finałowym etapie w kategorii Najlepszy departament IR w spółce giełdowej – Polska Cyfrowy Polsat wygrał z konkurentami – firmami: PKP CARGO, PZU, X-Trade Brokers DM.

Spółka otrzymała również nominację w kategorii Najlepsza spółka roku – Polska i znalazła się w gronie firm takich jak: CCC, FERRO, Globe Trade Centre, NEXTBIKE POLSKA, Polski Bank Komórek Macierzystych.

W poprzednich edycjach plebiscytu Cyfrowy Polsat otrzymał już wyróżnienia w kategorii Najlepszy departament IR w spółce giełdowej – Polska, a w 2017 roku także w kategorii Najlepsza spółka roku – Polska.

Źródło/Fot: Cyfrowy Polsat

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x