Czarny Piątek w lajt mobile

Czarny Piątek w lajt mobile. Tylko jutro, tj. 25.11.2016 roku, będą obowiązywały dwie promocje w lajt mobile, które skierowane są zarówno do klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę.

Pierwszą z promocji jest Internet Mobilny LTE z limitem transferu danych 20 GB obniżony o 50% – do 10 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy (12 miesięcy, 24 miesiące lub nieokreślony). Dodatkowym bonusem przy umowie na 24 miesiące jest obniżka abonamentu o 50% na pierwsze pół roku – przez pierwsze 6 miesięcy opłata wyniesie 5 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna – bez względu na czas trwania umowy – zostaje obniżona z 29 zł do 1 zł brutto. Promocja dotyczy wszystkich zamówień wysłanych przez stronę www.lajtmobile.pl lub zgłoszeń telefonicznych na infolinię 727 700 700 w dniu 25.11.2016 r.

Druga promocja to podwójne doładowanie. Do każdego doładowania numeru lajt mobile zrealizowanego w dniu 25.11.2016 r. przez stronę internetową operatora klient otrzyma gratis 100% wartości doładowania na konto główne. Kwota bonusu wpłynie na konto maksymalnie do dnia 29.11.2016 r. Promocja dotyczy tylko doładowań zrealizowanych przez stronę internetową lajt mobile. Inne doładowania, jak np. doładowania sieci Plus, bankowość elektroniczna, nie będą premiowane. Aby skorzystać z oferty wartość minimalnego doładowania powinna wynieść 10 zł.

REGULAMIN Internet Mobilny LTE

REGULAMIN Podwójne doładowanie

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SzopenPrzemo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Przemo
Gość
Przemo

Umowa na 24 miesiące nie przechodzi po jej upływie na czas nieokreślony ?

Szopen
Gość
Szopen

Czemu ma nie przechodzić?