Czyżby naprawdę koniec MVNO Lark Mobile?

Od dłuższego już czasu czytelnicy sygnalizują nam, że nie działa strona internetowa sieci Lark Mobile, która oferowała usługi mobilnego dostępu do internetu oraz że operator prawdopodobnie zakończył działalność.  Od tego czasu oczekiwaliśmy jakiegoś oficjalnego komunikatu, jednak nic takiego nie miało miejsca.

Lark Mobile (marka producenta tabletów Lark Europe) wystartował w maju 2012 roku. Tablety i modemy dostarczał klientom wraz z darmową kartą SIM, która pozwalała na korzystanie z mobilnego internetu oraz prowadzenie rozmów telefonicznych i wysyłanie SMS.

Oferta nie wyróżniała się na tle konkurencji. Operator zaoferował 29 gr za minutę połączenia wewnątrz sieci Lark Mobile, aż 50 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci, 20 gr za wiadomość tekstową oraz 2gr za każde 100 KB danych.

Ponieważ oficjalna strona internetowa operatora nie działa można przypuszczać, że pożegnaliśmy się z ofertą Lark Mobile.

Źródło: wł

Oferta Lark Mobile była Twoim zdaniem:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
martDamiaNJaMArian Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
MArian
Gość
MArian

I dobrze, takie oferty są bez sensu.

Pamiętam jak wystartowali. Oferta była co najmniej śmieszna.

Ja
Gość
Ja

Taka sieć musiała upaść.

DamiaN
Gość
DamiaN

Poważna firma przynajmniej ogłosiłaby swoją decyzję oficjalnie.
Ogólnie mam negatywne doświadczenia z firmą Lark, a to jak postąpili z Lark Mobile (usunięcie strony z serwera, bez oficjalnego komunikatu) tylko potwierdza, że są kiepską firmą.

Nie zdziwiłbym się, gdyby całkiem zbankrutowali, po tym jak traktują swoich klientów, można się tego spodziewać.

mart
Gość
mart

Nadal działa strona http://www.larksecurity.pl dotycząca kart SIM z usługą Lark Security. Na stronie jest też wzmianka dotycząca Lark Mobile. Strasznie to wszystko pogmatwane dla mnie.