Darmowe minuty od T-Mobile w ramach Happy Fridays

Klienci T-Mobile, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, będą mogli wykorzystać 60 darmowych minut, aby rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w obrębie Unii Europejskiej. Minuty można także wymienić na bezpłatne SMS-y ważne przez 30 dni. Prezent będzie czekał na użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja do końca dnia.

Cotygodniowa inicjatywa T-Mobile, skierowana do klientów operatora, cieszy się dużą popularnością. Od momentu wprowadzenia rządowych ograniczeń związanych z COVID-19 firma oferuje użytkownikom darmowe paczki internetu. Z bezpłatnych pakietów danych udostępnianych podczas Happy Fridays w samym tylko kwietniu skorzystano blisko 2 miliony razy, a od początku roku klienci T-Mobile pobrali już ponad 4,5 mln prezentów, wśród których znajdowały się – oprócz paczek GB – m.in. vouchery na urządzenia w sklepie internetowym operatora.

W jaki sposób aktywować bonus?

Osoby zainteresowane dodatkiem mogą odebrać go od piątku 15 maja do niedzieli 17 maja do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Bezpłatne 60 minut lub SMS-y na 30 dni do krajów Unii Europejskiej zostaną aktywowane w ciągu 72 godzin od momentu włączenia promocji w aplikacji. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów korzystających z abonamentu w T-Mobile, jak i dla użytkowników ofert MIX oraz na kartę.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie internetowej operatora.

Źródło/fot: T-Mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
No ja
19 dni temu

Od 23 trzydzieści w niedzielę może być przerwa techniczna

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x