Darmowe rozmowy i SMS-y wewnątrz Orange w taryfie Yes

Od 30 kwietnia w ofercie Orange na kartę można bezpłatnie skorzystać z usługi „Za darmo w Orange”, w ramach której wszystkie połączenia i SMS-y w sieci Orange, są nielimitowane i kosztują 0 zł. Oferta jest dostępna w taryfie Orange Yes, a jedyny warunek jaki muszą spełniać klienci, to utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące. 

Usługa „Za darmo w Orange” jest dostępna w taryfie Orange YES. Mogą z niej jednak skorzystać także pozostali abonenci oferty Orange na kartę. Włączenie usługi w tym przypadku oznacza automatyczną i bezpłatną zmianę taryfy na Orange YES.

Aby włączyć usługę wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 131 (koszt jak za SMS w sieci Orange), lub aktywować bezpłatnie wpisując kod: *110*47# i zatwierdzając go klawiszem połączenia.

Pierwsza aktywacja usługi jest całkowicie bezpłatna i obowiązuje tak długo, jak długo konto klienta jest aktywne na rozmowy wychodzące. Wystarczy więc regularnie doładowywać konto, by nieprzerwanie korzystać z usługi, czyli rozmawiać i SMS-ować w Orange za 0 zł.

W przypadku przerwy w aktywności konta, ponowna aktywacja usługi kosztuje jedynie 2,90 zł.

Niestety, promocja „Za darmo w Orange” wyklucza się z usługą „Konto Ważne Rok”, po jej wyłączeniu nie będzie możliwa ponowna aktywacja.

Źródło: Orange

4 komentarzy do “Darmowe rozmowy i SMS-y wewnątrz Orange w taryfie Yes

 • 30 kwietnia 2015 at 17:35
  Permalink

  Czyli jeszcze dziś na allegro karty ze stanem darmowym do orange i darmowym numerem w innej sieci

  Odpowiedź
 • 30 kwietnia 2015 at 18:58
  Permalink

  Oferta bzdurna przez wykluczanie się z “rokiem ważności konta”. Biorąc pod uwagę, że 1zł=1 dzień na połączenia wychodzące w tej taryfie, wychodzi ~30zł na miesiąc. Kiedy za 29zł w Virgin są nielimitowane rozmowy, smsy ale do wszystkich. Plus 2GB pakietu internetowego.

  Odpowiedź
  • XxX
   30 kwietnia 2015 at 22:27
   Permalink

   Tak właśnie wykorzystuje się niewiedzę i nieświadomość klientów

   Odpowiedź
   • 1 maja 2015 at 16:36
    Permalink

    No właśnie, ale po to jest ta strona by z brakiem wiedzy i często niejasnymi zapiskami w regulaminach walczyć, także im więcej ludzi przestanie zasilać te molochy, tym większa konkurencja.

    Także informujcie znajomych o tej stronie gdyż tu w jasny sposób pisze co i jak zrobić by nie przepłacać.
    Aha i zmieniajcie taryfy starszym ludziom ( oczywiście przy ich pełnej zgodzie ) którzy mniemają neta.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz