MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Aero2 HOT

Darmowy internet Aero2 zostaje na kolejne lata! (AKTUALIZACJA)

Doskonała wiadomość dla osób korzystających z usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu w sieci Aero2 – usługa zostaje na kolejne lata! Oznacza to, że setki tysięcy Polaków nadal będą mogli korzystać z oferty na niezmienionych zasadach. 

Darmowy dostęp do internetu w Aero2 miał zakończyć się 21 grudnia b.r. Operator poinformował jednak na swojej stronie internetowej oraz na oficjalnym profilu na Facebooku, że usługa zostaje na kolejne lata. Oznacza to, że nadal można śmiało zamawiać karty SIM na stronie internetowej operatora i korzystać z darmowego internetu całkowicie za darmo, bez limitu danych oraz zobowiązań.

Prezes UKE Marcin Cichy wydał decyzję w sprawie zmiany rezerwacyjnej częstotliwości z pasma 2,6 GHz dla Aero2.

22 listopada oficjalnie została przekazana decyzja Prezesa UKE dla Aero2 w sprawie zmiany rezerwacji częstotliwości z pasma 2,6 GHz. To oznacza, że Aero2 nadal będzie mieć obowiązek świadczenia usługi bezpłatnego dostępu do internetu – BDI.

Aero2 zobowiązane jest do:

  • rozpoczęcia wykorzystywania częstotliwości będących przedmiotem przetargu i rozpoczęcia komercyjnego oferowania usług z ich wykorzystaniem nie później niż w terminie 18 miesięcy od otrzymania rezerwacji częstotliwości,
  • zapewnienia w okresie – od dnia rozpoczęcia wykorzystywania częstotliwości objętych rezerwacją do upływu 36 miesięcy od osiągnięcia 50% pokrycia ludnościowego obszaru Rzeczypospolitej Polskiej z wykorzystaniem częstotliwości objętych Rezerwacją – nieodpłatnego, powszechnego dostępu do sieci Internet (zwanego dalej „BDI”) z użyciem co najmniej 20% pojemności sieci działających z wykorzystaniem, będących w dyspozycji Oferenta, częstotliwości z zakresu do 1 GHz, przy objęciu zasięgiem BDI co najmniej 75% pokrycia ludnościowego obszaru Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniając BDI Aero2 może uzupełniająco wykorzystywać sieci działające z wykorzystywaniem częstotliwości z pasma 1800 MHz i częstotliwościami z pasma 2100 MHz, jeżeli będzie posiadała prawo do wykorzystywania tych częstotliwości.

Bezpłatny dostęp do internetu  w Aero2 umożliwia dostęp do internetu z maksymalną prędkością 512 kb/s. Oprócz prędkości jedynym ograniczeniem jest konieczność cogodzinnej autoryzacji połączenia, która polega na przepisaniu ciągu 8 liter i cyfr. Użytkownik w każdej chwili może przejść na atrakcyjną ofertę płatną, w której pozbywa się konieczności cogodzinnej autoryzacji oraz limitu prędkości jednocześnie zyskując dostęp do technologii 4G LTE. Pomiędzy ofertą bezpłatną i płatną można migrować w dowolnym momencie, po prostu po wygaśnięciu lub wykorzystaniu pakietu płatnego włącza się oferta darmowa.

Aby zdobyć kartę SIM Aero2 należy na stronie operatora złożyć odpowiednie zamówienie. Całkowity koszt to 27 zł – 7 zł kosztów wysyłki karty oraz 20 zł zwrotnego depozytu.

Źródło/Fot: Aero2, wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Szopen
Szopen
3 lat temu

To doskonała wiadomość!

edi
edi
10 miesięcy temu

super ciesze się bardzo i jestem radosny narescie ktoś jest mądry

2
0
Skomentujx
()
x