Jak zrestartować połaczenie internetowe

Aby zrestartować połączenie należy więc rozłączyć się, i po chwili ponownie nawiązać połączenie. Jeśli korzystamy z internetu na komputerze, za pomocą modemu do mobilnego internetu, używamy jakiejkolwiek aplikacji do zarządzania połączeniem (np. Mobile Partner, Top NetInfo…) możemy to zrobić szybko i bez najmniejszego problemu, klikając przycisk „Rozłącz”, a następnie przycisk „Połącz”. Tylko tyle (patrz poniżej).

  • Top NetInfo:
    TNI reset połaczenia
  • Mobile Partner:
    Mobile Partner
  • iPlus Manager:
    IPlus Manager

W każdej innej aplikacji jest podobnie.

SMARTFON
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w smartfonie, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez chwilowy wybór trybu samolotowego. Tzn. wejdź w tryb samolotowy, a następnie wyjdź z trybu samolotowego. Ewentualnie wyłącz i włącz smartfon.

TABLET
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w tablecie, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez chwilowy wybór trybu samolotowego. Tzn. wejdź w tryb samolotowy, a następnie wyjdź z trybu samolotowego. Ewentualnie wyłącz i włącz tablet.

MODEM USB
Jeśli używasz karty SIM Aero2 BDI w modemie USB, to najwygodniejsze rozłączenie jest poprzez naciśnięcie rozłącz/ połącz w oprogramowaniu z którego korzystasz do łączenia z Internetem. Ewentualnie wyciągnij i włóż modem do gniazda USB.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x