Darmowy internet z butelką wódki od Virgin Mobile – tego jeszcze nie było

Lista produktów, przy zakupie których można zdobyć darmowe pakiety internetu, rośnie i staje się coraz bardziej oryginalna. Kiedyś internet mogliśmy znaleźć pod nakrętkami napojów, w lodach, chipsach, ostatnio nawet w zupkach chińskich i gorących kubkach. Virgin Mobile chyba jednak wygrał rywalizację o najoryginalniejszy produkt – darmowe pakiety internetu użytkownicy Virgin Mobile Polska mogą znaleźć w… butelkach wódki.

Patrząc na grupę docelową Virgin Mobile pomysł umieszczenia internetu w wysokoprocentowym alkoholu jest dość odważny. Użytkownicy Virgin Mobile mogą znaleźć darmowe pakiety internetowe w odpowiednio oznaczonych butelkach wódki Smirnoff. Do zdobycia nie byle jakie pakiety – te mają po 10 GB każdy. Z promocji mogą skorzystać klienci oferty #CHCĘ_WSZYSTKO, czyli użytkownicy oferty na kartę.

Promocją objęte są butelki Smirnoffa ze specjalną zawieszką promocyjną, wyprodukowano pół miliona takich zawieszek. Zawieszki te zawierają naklejki z jednorazowymi kodami, którymi można aktywować darmowe pakiety internetu. Aby skorzystać z promocji i zgarnąć promocyjny pakiet, wystarczy kupić odpowiednio oznaczonego Smirnoffa i następnie dokonać aktywacji Promocyjnego Pakietu 10 GB poprzez wpisanie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu kodu, o którym mowa powyżej.

Abonent uprawniony do skorzystania z promocji może aktywować tylko jeden Pakiet Promocyjny na danym numerze MSISDN (telefonu) w ciągu 30 dni na podstawie jednego kodu. Aktywacja kolejnego Kodu jest możliwa po upływie 30 dni od aktywacji pierwszego kodu. Pakiet włączany jest w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia aktywacji. Aktywacja potwierdzana jest SMS-em.

Pakiet internetowy będzie ważny przez 30 dni lub zgodnie z ważnością pakietu zintegrowanego aktywowanego w ramach oferty promocyjnej „Pakiety #Wszystko” lub „Pakiet #Freemium”.

Wszystkie kody muszą być wykorzystane do godziny 24:00 31 grudnia 2018 roku. Sama promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do końca 2018 roku.

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Smirnoff, Virgin Mobile

Newsa podrzucił Czytelnik Marcin

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ggg
ggg
2 lat temu

nigdzie w sklepach nie widzę tej serii wódki.Gdzie można kupić?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x