Dekoder 4K, treści w ultra wysokiej rozdzielczości i najlepsza na rynku oferta telewizji online od Vectry

Vectra konsekwentnie łączy ofertę domową z mobilną i jako pierwsza na rynku wprowadza technologię 4K na obydwu swoich platformach – w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej. Jednocześnie, operator wyprzedza konkurencję w ofercie telewizji mobilnej proponując dostęp do 138 kanałów w domu i 124 poza nim.

W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia w swojej cyfrowej ofercie trzy programy w najwyższej jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K, do nabycia wraz z pakietem ELEVEN oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD, dołączające do Pakietu Platynowego operatora. Poza dostępem do kanałów linearnych, nowy dekoder 4K umożliwia miłośnikom kina domowego korzystanie z bogatej biblioteki w usłudze Vectra VOD, zawierającej treści w ultra wysokiej rozdzielczości.

Wprowadzając technologię 4K na platformie TV Online, wiodący operator kablowy udowadnia, że jego hasła związane z rozwiązaniami mobilnymi są uwzględniane w procesie rozwoju oferty. Od 27 lutego br., użytkownicy TV Online Vectry będą mogli oglądać ulubione transmisje wydarzeń sportowych emitowane przez program Eleven Sport 1 w jakości 4K. Dodatkowo, na fanów mobilnej telewizji od Vectry czeka 138 kanałów w domu i 124 poza nim, przy czym większość z nich dostępna jest w jakości HD. To obecnie najlepsza oferta usługi TV Everywhere na rynku.

– Jestem przekonany, że domowo-mobilna oferta Vectry, wzmocniona technologią 4K, zostanie doceniona przez klientów. Każdego dnia z uwagą obserwujemy zmieniające się trendy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby klientów, którzy pragną korzystać z nowoczesnych dobrodziejstw cyfrowego świata. Naszym celem jest sprawienie, aby rozwiązania te były dostępne na wyciągnięcie ręki abonentów, gdziekolwiek są i kiedy chcą – komentuje Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego br. Obecni Klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD – 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. Nowi Klienci mają do dyspozycji od 5 marca br. ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych Klientów to 59,90 zł.

FunBox UHD – pozycja na dekoderze 151. Motywem przewodnim kanału FunBox UHD nie jest konkretna tematyka programowa, a najwyższa jakość obrazu. Na widzów czekają malownicze ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne oraz spektakle i koncerty. Wszystkie materiały można oglądać w rozdzielczości 4K.

Ultra TV 4K – pozycja na dekoderze 152. Nadawany w rozdzielczości 4K kanał prezentujący wysokiej jakości treści, które pozwalają zobaczyć efekty wykorzystania nowoczesnych technologii nagrywania obrazu i dźwięku. Stacja emituje materiały w polskiej wersji językowej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Eleven Sports 1 4K – pozycja na dekoderze 234. Na widzów stacji czekają prezentowane w jakości 4K transmisje programów i wydarzeń sportowych emitowanych przez program Eleven 1. Na antenie można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata: hiszpańskiej LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM oraz rozgrywki pucharowe FA Cup. Oprócz wyścigów Formula 1TM stacja prezentuje zawody żużlowe: Nice 1. Ligę Żużlową i Ekstraligę. Ponadto na widzów czeka VELUX EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, gala sportów walki Cage Warriors, turnieje tenisowe rangi ATP 250 oraz koszykarska Champions League. Ważnym punktem ramówki są programy studyjne własnej produkcji, m.in. Eleven GOL LIVE i #ELEVENF1.

Źródło/Fot: Vectra

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o