Dlaczego warto kupować online? Sprawdź co możesz zyskać w Plusie

Zakupy online cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Za pośrednictwem internetu kupujemy nie tylko książki, elektronikę i ubrania a także coraz częściej usługi. Sprawdźmy jak w łatwy i przystępny sposób możemy kupić potrzebne nam usługi oraz najlepszy sprzęt, korzystając z Plus.pl oraz CyfrowyPolsat.pl.

W internecie możemy znaleźć wiele różnorodnych produktów, coraz chętniej wybieramy właśnie tą metodę robienia zakupów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bez wychodzenia z domu kupić telewizję, internet i telefon. Możemy je nabyć m.in. w sklepie internetowym Plusa i Cyfrowego Polsatu, które znajdziemy pod adresami: www.plus.pl oraz www.cyfrowypolsat.pl.

W Plusie wybierając przykładowo ofertę abonamentu możemy ustalić jego miesięczną wysokość, limit transferu danych oraz liczbę kart SIM. Do abonamentu możemy dobrać interesujący nas smartfon w korzystnej cenie.

Serwis Cyfrowego Polsatu z kolei oferuje pakiety usług w różnych konfiguracjach. Możemy kupić samą usługę telewizji cyfrowej lub chcąc uzyskać rabat, połączyć ją z telefonem lub internetem w programie smartDOM.

Kupując na Plus.pl:

  • robimy zakupy bez wychodzenia z domu,
  • nie ponosimy kosztów związanych z opłatą aktywacyjną za abonament telefoniczny,
  • mamy do wyboru gadżety i akcesoria w zestawach z telefonami m.in powerbanki, głośniki, plecaki,
  • mamy możliwość korzystania z czasowych promocji tworzonych w związku z różnymi okazjami typu Walentynki,
  • kupimy najnowsze modele smartfonów w przedsprzedaży,
  • mamy darmową dostawę w ciągu 1-3 dni.

Z robienia zakupów na Plus.pl szczególnie zadowolone będą osoby, które chcą mieć duży wybór i lubią poświęcać czas na porównywanie ofert. Dzięki temu, że sklep internetowy oferuje zdecydowanie większy asortyment niż punkty stacjonarne, spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkową zaletą jest też na pewno to, że niektóre sprzęty kupowane online są tańsze niż te kupowane tradycyjnie. Wynika to z tego, że robiąc zakupy przez internet mamy możliwość skorzystania z wielu zniżek i promocji przeznaczonych wyłącznie dla klientów Plus.pl.

Zachowaj ostrożność – korzystaj ze sprawdzonych sklepów

Konsumenci nie boją się robić zakupów drogą internetową, ponieważ dobrze znają swoje prawa. Każdy kto robi zakupy online może odstąpić od umowy, bez konieczności podawania przyczyny rezygnacji, aby to zrobić wystarczy jedynie wysłać sprzedawcy oświadczenie w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zakupionego towaru (zobacz wzór odstąpienia).

Internet jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat wielu produktów i dzięki temu bezpośrednio przyczynia się do podejmowania decyzji o zakupie przez konsumentów. Nie należy jednak nigdy zapominać o naszym bezpieczeństwie, dlatego zawsze warto korzystać ze sprawdzonych sklepów, takich jak np. Plus.pl. Robiąc tu zakupy mamy gwarancję, że nie padniemy ofiarą oszustwa, a zamówiony przez nas sprzęt będzie zgodny z opisem i dotrze w ustalonym przez nas terminie.

Źródło/Fot: Plus

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o