MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Dodatkowe gigabajty w pakietach na kartę

Od teraz każdy nowy starter Virgin Mobile otrzymuje dodatkowe 10 GB. Promocją objęte są wszystkie startery zakupione przez stronę internetową oraz w punktach sprzedaży.

Po zakupie i aktywacji nowego startera, którego koszt to 5 zł, na koncie uruchomiony zostanie promocyjny pakiet 10GB internetu. Wykorzystany on będzie w pierwszej kolejności, niezależnie od aktywowanej oferty, a jego ważność wynosi 30 dni.

Jeśli w trakcie tych 30 dni na numerze aktywowany zostanie jeden z pakietów 3w1 w taryfie #ChcęWszystko, termin ważności pakietu promocyjnego ulegnie zmianie i zostanie on dostosowany do zakupionego pakietu. Dla przykładu, jeśli po 15 dniach korzystania z pakietu promocyjnego klient zakupi pakiet #Gigadaje, wówczas ważność pozostałych GB przedłuży się o kolejne 30 dni.

Bonusowe gigabajty otrzymają także startery, które zostaną zakupione przed dniem wprowadzenia oferty, ale nie zostały jeszcze aktywowane. Każdy z zakupionych starterów musi zostać wcześniej zarejestrowany. Rejestracji można dokonać w miejscu zakupu.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x