Dodatkowy pakiet internetu od Virgin Mobile na zimę – 10 GB za 9 zł

ZIMOWE_GIGA, to nowa promocja największego w Polsce wirtualnego operatora telefonii komórkowej – Virgin Mobile. Operator ruszył z promocją, w ramach której użytkownicy mogą aktywować atrakcyjny dodatkowy pakiet internetu. Pakiet internetu kosztuje 9 zł i zawiera aż 10 GB mobilnego internetu.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko. Ważność pakietu wynosi 30 dni i nie można aktywować więcej niż jednego w danym cyklu. Wyjątkiem są osoby korzystające z pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Tutaj ważność #ZIMOWE_GIGA wpisuje się w ważność tychże pakietów.

Aby aktywować pakiet należy użyć kodu *222*1# wpisując go w swoim telefonie. Pakiet pozostaje aktywny od momentu jego aktywacji do końca daty ważności. Stan zimowego giga pakietu można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#. Oferta obowiązuje od 6 grudnia 2017 do 28 lutego 2018.

To już kolejna w ostatnich dniach promocja internetu mobilnego w Virgin Mobile. 4 grudnia pisaliśmy o promocji “bombkowe gigabajty”, w ramach której użytkownicy Virgin Mobile otrzymali darmowe pakiety 3 GB mobilnego internetu (posiadacze Oferty 2012 1 GB). Więcej na temat tej promocji można przeczytać tutaj >>.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

1 komentarz do “Dodatkowy pakiet internetu od Virgin Mobile na zimę – 10 GB za 9 zł

  • 13 grudnia 2017 at 21:30
    Permalink

    Dobrze, że przy Freemium promocja też obowiązuje bo dołożyłem te 9 zł i mam 10 GB Internetu włączone, tylko trzeba się pilnować, żeby na początku pakietu to włączyć bo inaczej wiadomo, że czas obowiązywania tych dodatkowych giga nam się automatycznie skróci

    Odpowiedź

Dodaj komentarz