Dodatkowy pakiet internetu od Virgin Mobile na zimę – 10 GB za 9 zł

ZIMOWE_GIGA, to nowa promocja największego w Polsce wirtualnego operatora telefonii komórkowej – Virgin Mobile. Operator ruszył z promocją, w ramach której użytkownicy mogą aktywować atrakcyjny dodatkowy pakiet internetu. Pakiet internetu kosztuje 9 zł i zawiera aż 10 GB mobilnego internetu.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko. Ważność pakietu wynosi 30 dni i nie można aktywować więcej niż jednego w danym cyklu. Wyjątkiem są osoby korzystające z pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Tutaj ważność #ZIMOWE_GIGA wpisuje się w ważność tychże pakietów.

Aby aktywować pakiet należy użyć kodu *222*1# wpisując go w swoim telefonie. Pakiet pozostaje aktywny od momentu jego aktywacji do końca daty ważności. Stan zimowego giga pakietu można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#. Oferta obowiązuje od 6 grudnia 2017 do 28 lutego 2018.

To już kolejna w ostatnich dniach promocja internetu mobilnego w Virgin Mobile. 4 grudnia pisaliśmy o promocji “bombkowe gigabajty”, w ramach której użytkownicy Virgin Mobile otrzymali darmowe pakiety 3 GB mobilnego internetu (posiadacze Oferty 2012 1 GB). Więcej na temat tej promocji można przeczytać tutaj >>.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Virgin Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Dobrze, że przy Freemium promocja też obowiązuje bo dołożyłem te 9 zł i mam 10 GB Internetu włączone, tylko trzeba się pilnować, żeby na początku pakietu to włączyć bo inaczej wiadomo, że czas obowiązywania tych dodatkowych giga nam się automatycznie skróci