Drożej w ofercie lajtDUET w lajt mobile

Sieć komórkowa lajt mobile wprowadziła zmiany w swojej ofercie abonamentowej lajtDUET (więcej niż 1 karta SIM na jednej umowie). W wyniku zmian zapłacimy teraz drożej. Zmiany dotyczą umów podpisanych od 31 marca b.r.

Lajt mobile wprowadził znaczące zmiany w ofercie lajtDUET. Teraz zniżkę dostaniemy dopiero za dodatkową kartę SIM. Ogólnie w ostatecznym rozrachunku jest drożej. Poniżej szczegóły obecnej oferty lajtDUET:

Fot: lajtmobile.pl / Print Screen (07.04.2020 r.)

Zmiany cen są jak widać wyraźne. Przypomnijmy, że jeszcze pod koniec ubiegłego roku operator zaprezentował plan taryfowy lajtDUET MEGA za 69,99 zł miesięcznie (więcej >>)., wówczas była to obniżka o 10 zł. Dzisiaj za 2 karty SIM będzie to 74,98 zł, a więc miesięcznie drożej o blisko 5 zł od ostatniej ceny. Jeszcze na początku stycznia b.r. lajt mobile informował, że promocyjna cena 69,99 zł miesięcznie za plan taryfowy lajt DUET MEGA zostaje na stałe (więcej >>). W przypadku np. planu lajtDUET M przez zmianami za 2 karty SIM płaciło się 29,99 zł miesięcznie, teraz jest to 32,98 zł miesięcznie.

Pod koniec stycznia b.r. lajt mobile, po kilkukrotnych zmianach, podniósł również ostatecznie cenę za plan taryfowy zawierający 300 GB mobilnego internetu (100 GB w dzień i 200 GB w nocy), ustalając ostatecznie jej wysokość na 39,99 zł (więcej >>).

Zmiany dotyczą umów podpisanych od 31 marca b.r.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

CENNIK I REGULAMIN

Źródło/Fot: wł / lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x