Dwie promocje na Mikołajki w lajt mobile

Już jutro Mikołajki, czas prezentów wkładanych przez Świętego Mikołaja do przygotowanych na tę okazję butów. To dobry dzień na zorganizowanie promocji, a skoro tak, to nie mogło zabraknąć promocji przygotowanej przez sieć komórkową lajt mobile, która jest chyba najaktywniejszym pod tym względem operatorem wirtualnym w Polsce. Co z okazji Mikołajek przygotowała dla swoich obecnych i przyszłych klientów sieć lajt mobile?

Promocje są dwie. Pierwszą jest promocja doładowań. Jutro każde doładowanie kwotą co najmniej 20 zł zrealizowane przez stronę internetową lajt mobile premiowane będzie lajtowym workiem na plecy, zaś każde doładowanie o wartości minimum 50 zł – lajtowym głośnikiem bluetooth.

Druga promocja również polega na dorzuceniu gadżetu, jednak adresowana jest już do tych, którzy 6 grudnia zamówią na stronie lajt mobile dowolną usługę z umową na 24 miesiące. Osoby te zostaną obdarowani lajtowym workiem na plecy.

Obie promocje obowiązują tylko jutro, czyli 6 grudnia 2017 roku. Odnośnie promocji z doładowaniami przypominamy, że premiowane będą tylko doładowania lajt mobile, które można zrealizować przez stronę internetową operatora. Promocja więc nie dotyczy doładowań zasileniami Plusa, którymi również można zasilać konto lajt mobile (karty zdrapki, wydruki, czy bankowość elektroniczna).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o