Działka świętego Mikołaja, czyli jakie prezenty wybrać dla najbliższych

W natłoku przygotowań do świąt często najwięcej zmartwień przysparza działka świętego Mikołaja, czyli jakie prezenty wybrać dla najbliższych?

Jak co roku w okresie przedświątecznym, jesteśmy zewsząd atakowani nakazami i sugestiami, że oto w tym sklepie kupimy najtaniej karpia, a w tym dostaniemy prezenty za złotówkę. Łatwo dać się ponieść emocjom, byle tylko mieć “z głowy” podarki. O ich konsekwencje można przecież pomartwić się po świętach…

Przejdźmy zatem do zasadniczej kwestii – skąd i jaki wziąć prezent, jeśli nie mamy do czynienia z dzieckiem, które już w listopadzie wysłało szczegółowy list do Laponii? Jako że interesujemy się tu głównie tematyką tematyką okołotelefonową, chciałabym podzielić się moimi refleksjami na temat tego, co może się nadać pod choinkę.

Dorośli, choć może nie chcą się do tego przyznawać, są w ogromnym stopniu zdominowani tzw. najnowszymi technologiami. Nieliczni posługują się klasycznymi, cegłowatymi telefonami, które nie są wyposażone w blutut i służą tylko do dzwonienia i pisania sms-ów. Telefon statystycznego Kowalskiego musi być smart. A skoro tak, każde dodatkowe akcesorium zjadające baterię powinno być mile widziane.

Niezwykle szczęśliwym zbiegiem okoliczności wpadły w moje ręce słuchawki bezprzewodowe marki IFROGZ, czyli takie właśnie akcesorium XXI wieku. Przyznam od razu, że jeszcze nie stwierdziłam szybszego wyczerpywania baterii podczas ich używania, więc można to uznać za ich pierwszy, poważny plus. Oczywiście mój smartfon miał już do czynienia ze słuchawkami, więc poradził sobie z tym wyzwaniem, podobnie zresztą, jak ja.

Fot: IFROGZ

To, co najbardziej mi się spodobało, to prostota obsługi słuchawek. Intuicyjne włączanie i wyłączanie, łatwa “instalacja”, a przede wszystkim doskonała jakość rozmów. Są też bardziej zaawansowane funkcje, jak np. wybieranie głosowe, co kto lubi. Mnie akurat łatwiej tradycyjnie wyszukać kontakt. W każdym razie, duży zasięg pozwala na swobodne rozmawianie bez konieczności taszczenia kilku cali ekranu w kieszeni, czy jeszcze gorzej, w ręku. Po kilku dniach używania póki co nie znalazłam jakiejś poważniejszej niedogodności.

Akcesoria do telefonów mogą też być trafionym prezentem również dla młodszych. Jeśli chodzi o akcesoria marki IFROGZ, można przebierać i wybierać w różnorodnych wzorach i kolorach:

Fot: IFROGZ

Jeśli więc nie nie macie pomysłu na prezent, polecam słuchawki lub też inne akcesoria do telefonów. Taki prezent raczej na pewno okaże się trafiony.

Mała rzecz, a na pewno ucieszy 😉

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o