Dzień Babci i Dzień Dziadka w lajt mobile – telefon do abonamentu no-limit

Sieć komórkowa lajt mobile przygotowała kolejną okolicznościową promocję, tym razem z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Każdy, kto w czasie trwania promocji zamówi abonament na nielimitowane rozmowy krajowe, będzie mógł dokupić do oferty telefon MaxCom MM428BB za symboliczną opłatą.

Telefon do abonamentu z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami za 14,99 zł można wybrać do umowy na 24 miesiące, płacąc wtedy za niego symboliczną złotówkę. Osoby decydujące się na umowę na czas nieokreślony z tym samym abonamentem mogą liczyć na rabat 20 zł, kupując MaxCom MM428BB już za 65 zł (zamiast 85 zł).

Abonament za 14,99 zł miesięcznie zawiera nielimitowane rozmowy krajowe z numerami stacjonarnymi i komórkowymi.

MaxCom MM428BB to telefon dedykowany głównie seniorom. Aparat posiada duże przyciski, wyraźny wyświetlacz i proste oraz intuicyjne menu. Sam aparat posiada tylko niezbędne funkcje, ma z założenia służyć do dzwonienia i SMS-owania.

MaxCom MM428BB zawiera też m. in.

  • Przycisk SOS
  • Dwie karty SIM
  • Szybkie wybieranie numerów
  • Latarkę
  • Budzik
  • Radio FM
  • Obsługa kart microSD do 4 GB

Promocja obowiązuje w dniach 20-22.01.2018 r.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
O:-)kaśka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
kaśka
Gość
kaśka

Ja babci kupilam Hammer, który moim zdaniem jest bardzo prosty w obsłudze i mam nadzieję, że się go szybko nauczy. Wcześniej babcia miała tylko stacjonarny telefon, więc ten kontakt był mocno ograniczony. Do tego znalazłam w Virgin Mobile idealną dla niej oferte Freemium, która na spokojnie jej wystarczy, bo wiadomo, dużo nie potrzebuje.

O:-)
Gość
O:-)

Co do “Freemium” w Virgin mobile to u mnie musiałem go ponownie aktywować co 6 miesięcy. Długie czekanie na aktywację dlatego przeniosłem numer do a2mobile. Za 30zł na kwartał bez sprawdzania czy są jeszcze minuty w pakiecie.