Dzień Kobiet w lajt mobile – startery za 1 zł, bonus do pierwszego doładowania

Sieć komórkowa lajt mobile przygotowała promocję z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W czasie trwania jednodniowej promocji można nabyć w promocyjnej cenie starter oraz liczyć na atrakcyjny bonus przy pierwszym doładowaniu.

Sieć lajt mobile zdążyła już wszystkich przyzwyczaić do częstych okolicznościowych promocji. Tak jest i tym razem, a okazją jest zbliżający się Dzień Kobiet. Każdy, kto w czasie trwania promocji, tj. 8 marca b.r., zamówi starter operatora na stronie internetowej lajt mobile, zapłaci za niego tylko symboliczną złotówkę. Starter ma zaś standardowy nominał 9 zł, co oznacza, że na zakupionym za 1 zł starterze klient znajdzie kwotę 9 zł do wykorzystania na start.

Dodatkowo każdy klient, który zarejestruje numer online otrzyma do pierwszego doładowania konta bonus o wartości 50% wartości doładowania. Maksymalnie w ramach bonusu można otrzymać 100 zł.

Promocja obowiązuje tylko 8 marca b.r.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus. Doładowaniami Plusa można również zasilać konto, jednak takie doładowania nie kwalifikują się do organizowanych przez operatora promocji.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o