Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+

Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.

Edyta Sadowska dołączy do nc+ 6 marca 2018 r.

– Oferta programowa nc+ to kluczowy obszar naszej działalności w kontekście coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Rola Szefa Pionu Programowego ma absolutnie kluczowe znaczenie w ramach naszego kierownictwa najwyższego szczebla. Zadania Edyty skupią się na zapewnieniu silnej współpracy, szczególnie z naszymi spółkami matkami oraz akcjonariuszami, Grupą Canal+ i TVN, tak aby móc wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, a także z najważniejszymi graczami na rynku polskim. Wierzę, że doświadczenie i charyzma Edyty pomogą nam nadal z sukcesami zapewniać naszym klientom najlepszą rozrywkę i innowacyjne treści w najwyższej możliwej jakości i formie – powiedział Manuel Rougeron, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny nc+.

– nc+ to dobrze prosperująca firma. To znakomite produkcje telewizyjne i kinowe, które często wyznaczają nowe trendy, najnowsze technologie, a także szeroka platforma dystrybucyjna… Prywatnie jestem wierną fanką „Belfra”, dlatego ucieszyłam się z propozycji nc+, natomiast zawodowo jest to wyzwanie, na które czekałam – mówi Edyta.

Edyta wnosi do nc+ wiele lat doświadczenia na wysokich stanowiskach kierowniczych, zdobytego w dużych organizacjach – ostatnio w Ringier Axel Springer, gdzie zajmowała stanowisko prezesa. Sprawdziła się jako wizjonerka i liderka, zarządzając zmianą, poprawiając wyniki oraz utrzymując wzrost organizacji.

Źródło/Fot: nc+

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o