MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT Pozostałe

Elastyczna oferta submarki Plusa – w Plush ABO z biegiem czasu dostajesz więcej

Jeżeli macie już telefon, który Wam odpowiada i szukacie elastycznej oferty, warto zwrócić uwagę na nową propozycję Plush ABO. Znajdziemy tam elastyczny typ abonamentu, który działa jak oferta na kartę – możemy go w każdej chwili aktywować oraz w każdej przerwać. Dla osób posiadających już swój smartfon, w Plush ABO operator przygotował ciekawą ofertę abonamentu w ramach umowy na czas nieokreślony, w której za 25 złotych miesięcznie otrzymamy szereg benefitów. Przede wszystkim, jej największą zaletą jest elastyczność.

Wszystkich, którzy chętnie i często korzystają z internetu mobilnego w smartfonie z pewnością ucieszy to, że w Plush ABO w ofercie z umową na czas nieokreślony ilość gigabajtów do wykorzystania w ramach miesięcznej paczki danych rośnie z biegiem czasu. Szczegóły poniżej:

Fot: Plus

Warto dodać, że już na start otrzymuje się pakiet danych o wielkości 10 GB, zatem po 24 miesiącach co miesiąc będzie do dyspozycji aż 20 GB.

Pakiety dodatkowe

W ramach Plush ABO w ramach abonamentu za 25 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do atrakcyjnych pakietów – Pakietu Video oraz Social free. Dzięki pierwszemu z nich dostajemy aż 10 GB do wykorzystania na przesyłanie lub odbieranie danych na YouTube. Oznacza to, że oglądanie filmów ulubionych twórców lub nawet wysyłanie stworzonych przez nas materiałów nie będzie wiązało się ze zmniejszaniem naszego podstawowego pakietu danych (oczywiście, jeśli nie przekroczymy paczki danych do tego przeznaczonej).

Drugim pakietem, który jest dostępny w Plush ABO jest Pakiet Social free. Zainteresują się nim przede wszystkim ci, którzy często korzystają z aplikacji mediów społecznościowych. Dzięki pakietowi otrzymuje się bezpłatny transfer krajowy w aplikacjach Facebook, Whatsapp, Instagram oraz Messenger.

Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich za darmo

W Plush ABO otrzymujemy również nielimitowane rozmowy na komórki oraz stacjonarne jak i darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich.

Podsumowując, wybierając Plush ABO w opcji za 25 zł miesięcznie z umową na czas nieokreślony, otrzymujecie bardzo atrakcyjny pakiet benefitów. Rosnąca z biegiem czasu paczka gigabajtów, korzystne pakiety oraz darmowe i nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y oraz MMS-y.

Ofertę Plush ABO kupicie na dedykowanej stronie: plushbezlimitu.pl

Źródło/Fot: Plus

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x