Fakt Mobile – szczegóły oferty nowego operatora w Polsce

Marka telefonii komórkowej Fakt Mobile uruchomiła już swoją stronę internetową. Znajdują się na niej pierwsze szczegóły oferty. Strona internetowa jest co prawda w wersji beta, zaś sama sieć startuje dopiero w czwartek 11 czerwca b.r., jednak poznaliśmy bliższe i dotychczas nieznane szczegóły oferty nowej marki. Co w ofercie?

logo fakt mobileCi, którzy spodziewali się rewolucji z pewnością mogą czuć się trochę zawiedzeni. Oferta Fakt Mobile jest zbliżona do wielu konkurencyjnych ofert dostępnych na polskim rynku. Co prawda Fakt Mobile zaoferował bardzo niską stawkę na połączenia krajowe w standardzie – 15 groszy za minutę – jednak już koszt SMS-a (również 15 groszy) nie jest wcale stawką atrakcyjną. Dodatkowo w ofercie znajdą się pakiety dodatkowe – zintegrowane i internetowe, no-limit, rok ważności konta oraz możliwość zakupu nielimitowanych rozmów wewnątrz sieci Fakt Mobile oraz do Play. Szczegóły poniżej.

Pakiety głosowe i SMS-owe dostępne w sieci Fakt Mobile:

PakietCena
Pakiet 100 minut i 100 SMS do wszystkich sieci oraz 100 MB Internetu9 zł
Pakiet 300 minut i 300 SMS do wszystkich sieci oraz 300 MB Internetu19 zł
Pakiet 500 minut i 500 SMS do wszystkich sieci oraz 500 MB Internetu29 zł
Nielimitowane rozmowy do Play i FAKT Mobile9 zł
Nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne9 zł
Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych19 zł
Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych9 zł

Pakiety internetowe w sieci Fakt Mobile:

PakietCena
Pakiet szybkiego Internetu 0,5 GB5 zł
Pakiet szybkiego Internetu 1 GB9 zł
Pakiet szybkiego Internetu 4 GB19 zł
Pakiet szybkiego Internetu 10 GB29 zł

Uwagę przykuć może zwłaszcza pakiet zintegrowany za 9 zł, zawierający aż 100 minut, 100 SMS-ów i 100 MB internetu, zbliżone pakiety – kosztujące 10 zł – są w Lycamobile (100 minut, 50 SMS-ów i 1 GB internetu) oraz w borykającym się jeszcze z problemami technicznymi Vectone Mobile (100 minut, 100 SMS-ów i 300 MB).

Dla lubiących rozmawiać (ale niepotrzebujących oferty no-limit) atrakcyjny może być też pakiet zintegrowany za 19 zł, zawierający aż 300 minut na rozmowy krajowe (dla porównania w tej cenie w Virgin Mobile i Mobile Vikings dostajemy 100 minut). Co prawda u konkurencji jest więcej SMS-ów (nielimitowane) oraz internetu, jednak nie każdy może tego potrzebować.

Wszystko wskazuje na to, że za nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci Fakt Mobile oraz do Play trzeba będzie dodatkowo zapłacić – dokładnie 9 zł miesięcznie. Pakiety zintegrowane kosztujące 19 i 29 zł są znacznie uboższe m. in. od ich odpowiedników w działających na Play sieciach MVNO Virgin Mobile i Mobile Vikings. Są co prawda pakiety NO-LIMIT, jednak kompletny NO-LIMIT, z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMS-ami na komórki oraz np. 1 GB internetu na pełnej prędkości będzie nas kosztował 46 zł (dla porównania za to samo w Virgin Mobile zapłacimy 29 zł, w nju mobile 39 zł a dodatkowo otrzymamy więcej internetu).

Przeglądając stronę internetową Fakt Mobile zauważymy, że będzie możliwość elektronicznego zarządzania kontem poprzez aplikację Play24 sieci Play. Fakt Mobile będzie korzystał z doładowań sieci Play.

W ofercie pojawią się również gratisy dla kupujących gazetę Fakt – w poniedziałek SMS-y, w czwartek MB zaś w sobotę minuty.

Obecnie strona internetowa działa w wersji beta, zaś sam start sieci dopiero w najbliższy czwartek, zatem dane zawarte na stronie www mogę ulec jeszcze zmianie.

Źródło: Fakt Mobile

Fot: Faktmobile.pl

Oceń w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5 - najwięcej) ofertę Fakt Mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
dejwidcyanooneSzogunlolek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
lolek
Gość
lolek

Bardzo dobra oferta wg mnie. Tego było brak. Bardzo uniwersalna. Dla każdego coś.

Szogun
Gość
Szogun

Może i tak ale nie sądzę aby oferta wydała się tak atrakcyjna żeby zaraz przyciągnęła ludzi z innych sieci zwłaszcza z Play. Ludzie wolą stany darmowe itp niż wiele pakietów do wyboru. Oferta przyzwoita jednak nie wyróżniająca się

cyanoone
Użytkownik
cyanoone

Szkoda, że nie dali małych pakietów danych, można by wydłużyć internet jak w Kluczu 🙂

dejwid
Gość
dejwid

starter+10minut(na 7dni)+gazeta=5zł

oferta ciekawa 15gr sekundowe naliczanie roczna ważność i te miesięczne pakiety