FLEX Rodzina oraz plan za 15 zł – oto nowości w Orange FLEX

Sieć Orange wzięła się solidnie za rozwój jednego ze swoich najnowszych produktów – Orange FLEX – czyli telefonii komórkowej zarządzanej przez aplikację mobilną. Operator wprowadził opcję “FLEX Rodzina” oraz nowy plan dostępny w tej właśnie opcji.

W ramach FLEX Rodzina do posiadanego już we FLEX numeru można dołączyć do dodatkowych 5 numerów z planem za 15 zł, zawierającym nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju oraz na terenie UE. Plan ten nie posiada pakietu danych, ale gigabajty może przekazać zarządca ze swojego pakietu. Internet może dokupić też członek FLEX Rodzina o ile tylko wyrazi na to zgodę zarządca.

Wszystko to jest możliwe  dzięki funkcji Zapytaj o zakup. Jeśli użytkownik numeru dodatkowego Flex Rodzina będzie chciał kupić dodatkowy pakiet, będzie musiał uzyskać zgodę zatwierdzoną przez użytkownika numeru głównego. Mechanizm ten ma na celu ochronę przed dodatkowymi, nieplanowanymi i niespodziewanymi kosztami.

Jeśli ktoś chce przenieść swój numer do FLEX celem skorzystania z oferty FLEX Rodzina, musi on być zarejestrowany na te same dane osobowe, co numer główny (zarządcy). Warto też postarać się o to, aby wszystkie numery dołączyły w tym samym czasie, bo inaczej numery będą posiadały inne okresy rozliczeniowe.

Więcej o promocjach i nowościach w Orange FLEX na flex.orange.pl.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kacper Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Kacper
Gość
Kacper

Mój kod na dodatkowe 50 zł od Orange Flex: KACPEREM9H