FLEX Rodzina oraz plan za 15 zł – oto nowości w Orange FLEX

Sieć Orange wzięła się solidnie za rozwój jednego ze swoich najnowszych produktów – Orange FLEX – czyli telefonii komórkowej zarządzanej przez aplikację mobilną. Operator wprowadził opcję “FLEX Rodzina” oraz nowy plan dostępny w tej właśnie opcji.

W ramach FLEX Rodzina do posiadanego już we FLEX numeru można dołączyć do dodatkowych 5 numerów z planem za 15 zł, zawierającym nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju oraz na terenie UE. Plan ten nie posiada pakietu danych, ale gigabajty może przekazać zarządca ze swojego pakietu. Internet może dokupić też członek FLEX Rodzina o ile tylko wyrazi na to zgodę zarządca.

Wszystko to jest możliwe  dzięki funkcji Zapytaj o zakup. Jeśli użytkownik numeru dodatkowego Flex Rodzina będzie chciał kupić dodatkowy pakiet, będzie musiał uzyskać zgodę zatwierdzoną przez użytkownika numeru głównego. Mechanizm ten ma na celu ochronę przed dodatkowymi, nieplanowanymi i niespodziewanymi kosztami.

Jeśli ktoś chce przenieść swój numer do FLEX celem skorzystania z oferty FLEX Rodzina, musi on być zarejestrowany na te same dane osobowe, co numer główny (zarządcy). Warto też postarać się o to, aby wszystkie numery dołączyły w tym samym czasie, bo inaczej numery będą posiadały inne okresy rozliczeniowe.

Więcej o promocjach i nowościach w Orange FLEX na flex.orange.pl.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GrzegorzHubertKrystynaKacper Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Kacper
Gość
Kacper

Mój kod na dodatkowe 50 zł od Orange Flex: KACPEREM9H

Krystyna
Gość
Krystyna

Witam
Posiadam kod na 50 zł przy rejestracji, później kase można wypłacic na swoje konto bankowe. Jestem w orange flex od 3 miesięcy i żadnych problemów nie mam. Fajna wygodna apka, lekka w użyciu, internet za granicą jest. Subskrypcja jak za spotify czy netflix wiec nie trzeba się martwić o rachunki. Ogólnie moge polecić

Mój kod na dodatkowe 50 zł przy rejestracji to: KRYSTYNAAKUC

Hubert
Gość
Hubert

Zapraszam Cię do Orange flex.
Za 30 zł dostajesz 30GB internetu, połączenia smsy oraz mmsy bez limitu, za granicą 3.5 GB internetu. O płatności nie trzeba się martwić bo co miesiąc kasa sama schodzi z karty na zasadzie subskrypcji jak netflix czy spotify.

Mój kod na dodatkowe 100 zł przy rejestracji : HUBERTHZX8
Później można je zwrócić na kartę.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Polecam orange flex 25 zł bez limitu rozmowy sms, mms internet 15 G , jeśli ktoś chce 30 G to za 30 zł , Mój kod GRZEGORZHZQP , 50 zł otrzymasz już po miesiącu bycia z Orange Flex. Kod wpisuje się przed dodaniem karty płatniczej w aplikacji.