FLEX Rodzina oraz plan za 15 zł – oto nowości w Orange FLEX

Sieć Orange wzięła się solidnie za rozwój jednego ze swoich najnowszych produktów – Orange FLEX – czyli telefonii komórkowej zarządzanej przez aplikację mobilną. Operator wprowadził opcję “FLEX Rodzina” oraz nowy plan dostępny w tej właśnie opcji.

W ramach FLEX Rodzina do posiadanego już we FLEX numeru można dołączyć do dodatkowych 5 numerów z planem za 15 zł, zawierającym nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju oraz na terenie UE. Plan ten nie posiada pakietu danych, ale gigabajty może przekazać zarządca ze swojego pakietu. Internet może dokupić też członek FLEX Rodzina o ile tylko wyrazi na to zgodę zarządca.

Wszystko to jest możliwe  dzięki funkcji Zapytaj o zakup. Jeśli użytkownik numeru dodatkowego Flex Rodzina będzie chciał kupić dodatkowy pakiet, będzie musiał uzyskać zgodę zatwierdzoną przez użytkownika numeru głównego. Mechanizm ten ma na celu ochronę przed dodatkowymi, nieplanowanymi i niespodziewanymi kosztami.

Jeśli ktoś chce przenieść swój numer do FLEX celem skorzystania z oferty FLEX Rodzina, musi on być zarejestrowany na te same dane osobowe, co numer główny (zarządcy). Warto też postarać się o to, aby wszystkie numery dołączyły w tym samym czasie, bo inaczej numery będą posiadały inne okresy rozliczeniowe.

Więcej o promocjach i nowościach w Orange FLEX na flex.orange.pl.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
5 miesięcy temu

Mój kod na dodatkowe 50 zł od Orange Flex: KACPEREM9H

Krystyna
Krystyna
4 miesięcy temu

Witam
Posiadam kod na 50 zł przy rejestracji, później kase można wypłacic na swoje konto bankowe. Jestem w orange flex od 3 miesięcy i żadnych problemów nie mam. Fajna wygodna apka, lekka w użyciu, internet za granicą jest. Subskrypcja jak za spotify czy netflix wiec nie trzeba się martwić o rachunki. Ogólnie moge polecić

Mój kod na dodatkowe 50 zł przy rejestracji to: KRYSTYNAAKUC

Hubert
Hubert
4 miesięcy temu

Zapraszam Cię do Orange flex.
Za 30 zł dostajesz 30GB internetu, połączenia smsy oraz mmsy bez limitu, za granicą 3.5 GB internetu. O płatności nie trzeba się martwić bo co miesiąc kasa sama schodzi z karty na zasadzie subskrypcji jak netflix czy spotify.

Mój kod na dodatkowe 100 zł przy rejestracji : HUBERTHZX8
Później można je zwrócić na kartę.

Grzegorz
Grzegorz
4 miesięcy temu

Polecam orange flex 25 zł bez limitu rozmowy sms, mms internet 15 G , jeśli ktoś chce 30 G to za 30 zł , Mój kod GRZEGORZHZQP , 50 zł otrzymasz już po miesiącu bycia z Orange Flex. Kod wpisuje się przed dodaniem karty płatniczej w aplikacji.

Grzegorz
Grzegorz
2 miesięcy temu
Reply to  Grzegorz

Mój kod został już wykorzystany , pozdrawiam

on1111
on1111
3 miesięcy temu

Polecam orange flex super aplikacja ,czytelna a do tego super oferta juz od 25 zł bez limitu rozmowy sms, mms internet 15 G , jeśli ktoś chce 30 G to za 30 zł ,a także wiele innych pakietów. Brak umowy na kilka lat . Polecam usługę A także Mój kod GRZEGORZHZQP , 50 zł otrzymasz już po miesiącu bycia z Orange Flex. Kod wpisuje się przed dodaniem karty płatniczej w aplikacji . Pozdrawiam 😉

Ewelina
Ewelina
3 miesięcy temu

Hej wszystkim😁
Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod EWELINAWVFT przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/MyogNPEF… Pozdrawiam Was!

MICHALPTQ3
MICHALPTQ3
3 miesięcy temu

Polecam! Wszystko działa jak należy. Aplikacja jest bardzo czytelna i przejrzysta. Rejestracja jak i przeniesienie numeru jest banalnie proste. Aplikacja prowadzi „za rączkę”. Przy rejestracji podaj kod MICHALPTQ3 a po pierwszym miesiącu otrzymasz 50pln. Środki będą dostępne w aplikacji i możesz je przeznaczyć na opłacenie kolejnych miesięcy lub wykupić potrzebny Ci Music lub Video Pass. Możesz też przelać je na podpiętą kartę.

Sylwester
Sylwester
1 miesiąc temu

Wygodna apka, bez zachodu z doladowaniami , a jednocześnie w każdej chwili można zrezygnować. Super niska cena dla członków rodziny 15 zł . Jestem zadowolony i polecam Orange Flex.
Jesli chcesz, możesz skorzystać z kodu polecającego i dostać w prezencie 50 zł na start 🙂
Kod ważny bezterminowo: SYLWESTER98T5

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x