FM GROUP Mobile – kolejny MVNO z LTE

FM GROUP Mobile dołączył przed kilkoma dniami do operatorów oferujących szybki internet w standardzie LTE. Tym samym grono sieci MVNO oferujących dostęp do sieci LTE powiększyło się.

LTE FM GROUP Mobile

Aby móc skorzystać z LTE w sieci FM GROUP MOBILE należy:

  • wypełnić formularz on-line na stronie internetowej operatora
  • operator po zarejestrowaniu zgłoszenia wyśle przesyłkę z nową kartą SIM kurierem
  • po otrzymaniu przesyłki z kartą SIM należy następnie skontaktować się z BOK FM GROUP Mobile
  • po wykonaniu powyższych kroków można już korzystać z internetu w technologii LTE.

Przypomnijmy, że LTE (Long Term Evolution), czyli bezprzewodowy standard przesyłania danych telefonii komórkowej, pozwala na ich pobieranie z prędkością do 150 Mb/s. Łączy w sobie mobilność z doskonałą jakością sygnału.

Należy pamiętać, że aby móc korzystać z internetu w technologii LTE poza odpowiednią kartą SIM musimy korzystać z urządzenia, które “obsłuży” sygnał LTE (modem USB, Tablet, Smartfon…). Wybierając urządzenie trzeba zwrócić uwagę, czy ma ono w swoich parametrach zapis o standardzie 4G LTE. Urządzenia obsługujące tylko standardy takie, jak HSDPA, HSPA+, UMTS (3G), GPRS, itp., nie obsłużą sygnału w technologii LTE. Internet oczywiście nadal będzie działał, ale w niższej technologii z niższą prędkością, odpowiednią dla danej technologii.

Dodatkowo FM GROUP Mobile przygotował specjalną ofertę For You 12, w ramach której otrzymujesz nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych, nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne oraz pakiet danych 1 GB. Za to wszystko zapłacisz jedynie 29,90 zł miesięcznie, dodatkowo operator dorzuca jeszcze 9,72 pkt za terminowo opłacony rachunek. Czas trwania umowy to 12 miesięcy.

FM GROUP Mobile działa na zasięgu sieci Polkomtel – operatora Plus. Sieć świadczy usługi abonamentowe (Post-Paid) oraz na kartę (Pre-Paid). Najnowszą ofertę sieci FM GROUP Mobile można znaleźć tutaj.

Regulamin For You 12

Źródło: FM GROUP Mobile, wł

Fot: FMGROUPMOBILE.PL

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x