Fortnite, Team PRIDE i najnowsze technologie – Samsung zaprasza na PGA

37 stanowisk do gry, wyposażonych w najnowsze technologie marki Samsung oraz wiele innych atrakcji czekać będzie na osoby odwiedzające targi Poznań Game Arena, we wspólnej strefie firm Samsung i Komputronik.

Miłośnicy gamingu w każdym wydaniu znajdą w strefie Samsung coś dla siebie. Na fanów gier mobilnych czekać będą stanowiska wyposażone w Galaxy Note9. Smartfon wyposażono w wydajny ośmiordzeniowy procesor, 6 lub 8GB pamięci RAM i doskonały ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4″. Te podzespoły, w połączeniu z funkcją Game Launcher oraz Smart Performance Adjuster sprawiają, że Note9 to doskonała przenośna konsola.

Dodatkowo firma udostępni 16 stanowisk z komputerami PC, wyposażonymi w nowoczesne monitory gamingowe LC27HG70. To idealne wyświetlacze dla zaawansowanych graczy i e-sportowców charakteryzujące się między innymi wysoką częstotliwością odświeżania 144 HZ, funkcją HDR, czasem reakcji matrycy na poziomie 1 milisekundy, technologią FreeSync™ 2 i zakrzywionym ekranem. Parametry te są szczególnie istotne w grach typu FPS (First Person Shooter) czy TPS (Third Person Shooter), gdzie liczy się błyskawiczny czas reakcji i wysoka płynność rozgrywki.

Firma Samsung na swoim stoisku zaprezentuje także dwa zupełnie nowe monitory gamingowe CJG5 i CJG5F. Nowe modele wyróżnia zakrzywiony ekran o średnicy 1800R, częstotliwość odświeżania 144 Hz oraz elegancki design.

W strefie Samsung spotkać będzie można także Team PRIDE, jedną z najlepszych i najbardziej utytułowanych drużyn e-sportowych w Polsce. Zawodnicy PRIDE będą prezentować swoje umiejętności w Fortnite, jednej z najpopularniejszych aktualnie gier na świecie. Dodatkowymi atrakcjami będą liczne konkursy z nagrodami i spotkania z influencerami, w tym m.in. Pago, Lech czy Mandzio.

Źródło/Fot: Samsung

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o