Odpowiedz do: OTVARTA
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › OTVARTA › Odpowiedz do: OTVARTA
12 marca 2018 o 14:07 #10824
Gość
- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 126
Mnie średnio przekonuje. Najtańszy abonament to 60 minut i reszta w sieci bez sms’ów?. No limit za 29 z umową aż na 2 lata i tylko 6GB Internetu? Może to tylko na przetarcie.
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






