Odpowiedz do: Lycamobile
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Lycamobile › Odpowiedz do: Lycamobile
10 listopada 2018 o 19:02 #12941
Gość
- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 126
W Niemczech też Lebara ma lepsze pakiety od Lycamobile. Dla przykładu pakiet bez limitu do Niemiec i do 49 krajów plus 10GB neta w 2g/3G (czyli porażka totalna) w Lyca kosztuje 40€, a w Lebara 30€. Lebara ma też pakiety minut międzynarodowych bez internetu. Żadna tego typu sieć nke oferuje MMS ani darmowych SMS nawet do kraju. Nie warto. Lepiej normalny lokalny starter normalnej sieci plus polski SIM na kartę. W Lyca z pakietem wychodzi do polski połączenie około 4ct, a z polskiej 16gr. Czyli to samo.
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






