Odpowiedz do: Pakiety Lycamobile NL (kody USSD na aktywację)
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Pakiety Lycamobile NL (kody USSD na aktywację) › Odpowiedz do: Pakiety Lycamobile NL (kody USSD na aktywację)
7 stycznia 2019 o 15:10 #13337
Gość
- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 126
Witam. Mialam w tym miesiacu aktywowany pakiet S za 10e jednak braklo mi interneru. Czy istieje mozliwosc wykupienia go jeszcze raz ? Albo dokupienia do niego transferu ?
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






