Odpowiedz do: Przywitaj się!
Główna › Forum telekomunikacyjne › Hyde Park › Przywitaj się! › Odpowiedz do: Przywitaj się!
25 marca 2015 o 23:10 #4139
Kluczyk wkrótce na pewno się przywita 😉 😉
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 years, 2 months temu przez
JacekK.
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






