Odpowiedz do: Manjaro – Linux dla mas
Główna › Forum telekomunikacyjne › Linux › Manjaro – Linux dla mas › Odpowiedz do: Manjaro – Linux dla mas
3 kwietnia 2015 o 21:18 #4431
Co prawda o systemie Manjaro nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo dopiero go poznaję, ale co do jego lekkości bym polemizował. System z Xfce zajmuje tuż po uruchomieniu (nawet bez połączenia z internetem) ok 250 MB RAM. Dodam że jeśli chodzi o Ubuntu z Xfce, to tyle zajmuje podczas przeglądania internetu najnowszą przeglądarką FF 😉
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






