Odpowiedz do: Przywitaj się!
Główna › Forum telekomunikacyjne › Hyde Park › Przywitaj się! › Odpowiedz do: Przywitaj się!
5 kwietnia 2015 o 12:39 #4484
Witam, ktoś mnie tu sprowadził
Witam! 🙂 I życzę Wesołych Świąt!
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






