Odpowiedz do: Zalety systemu Linux
Główna › Forum telekomunikacyjne › Linux › Zalety systemu Linux › Odpowiedz do: Zalety systemu Linux
Zgadzam się zwłaszcza z ostatnim, że nie wszystkie dystrybucje mają dość kompletne narzędzia. Te najpopularniejsze i tworzone z myślą o początkujących – tak. Te dla bardziej doświadczonych – oczywiście nie. Nie sprecyzowałem tego powyżej, przyznaję. Być może zapędziłem się dlatego, że mam styczność z głównie początkującymi użytkownikami i sądziłem, że raczej tacy tu głównie trafiają, a Ci raczej poszukują popularnych i możliwie gotowych rozwiązań. Takie właśnie są najczęściej popularne dystrybucje.
Co do łączenia środowisk graficznych również zgadzam się, że nie wszystkie można łączyć, ale niektóre można – ot choćby Xfce i LXDE.
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 years, 2 months temu przez
JacekK.
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl






