Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia › Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
29 kwietnia 2015 o 19:45 #4974
Nieaktywne
- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 60
Czy mógłby ktoś napisać co działa, a co nie 🙂 ?
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






