Odpowiedz do: Pakiet biurowy – WPS Office
Główna › Forum telekomunikacyjne › Hyde Park › Pakiet biurowy – WPS Office › Odpowiedz do: Pakiet biurowy – WPS Office
5 maja 2015 o 14:56 #5058
Przetestować mogę oczywiście, ale sądzę – przynajmniej ja – że za wcześnie go reklamować. Najlepiej, gdyby był oficjalnie po polsku… Tak sądzę… Sam jestem ciekaw, jak radzi sobie choćby z konwertowaniem dokumentów z formatów M$
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






