Odpowiedz do: KLUCZ Mobile
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › KLUCZ Mobile › Odpowiedz do: KLUCZ Mobile
29 maja 2015 o 19:11 #5322
Panowie, ale po co to bicie piany?
Gdybym wierzył we wszystkie wpisy na FB to od jakichś dwu lat byłbym abonentem Vectone 🙂
Z Klucza jestem zadowolony, pewnie tak jak wszyscy czekam na nowe pakiety internetowe, ale będąc posiadaczem telefonu z dual sim korzystam z internetu uwzględniając oferty innych operatorów (nie tylko wirtualnych)
Darcie szat i obietnice odejścia do konkurencji jest delikatnie mówiąc dziecinne, dla mnie obowiązująca jest oferta na stronie operatora i zapisy regulaminu.
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






