Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia › Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Witam. Mam kilka pytań związanych z tym ciekawie zapowiadającym się operatorem mvno. Niestety, obecnie nie mogę się do nich dodzwonić na infolinię. Po około pół godziny oczekiwania rozłączyłem się. 1. Czy można przenieść numer do Vectone (30.04 dostałem na infolinii informację, że nie można natomiast w FAQ na ich stronie jest informacja, że istnieje taka możliwość) 2. Technologia w jakiej działa internet – czy działa w LTE? 3. Czy istnieje lejek internetowy i ewentualnie co się dzieje po wykorzystaniu pakietu? 4. Osobiście jestem zainteresowany pakietem „Wszystko w jednym Pocket Saver za 35 zł”. I pytanie, jak rozliczane są rozmowy w wykupionych pakietach? Czy minutowo czy sekundowo? Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Bardzo miła niespodzianka ze strony Obsługi w Vectone. Okazało się, że sami do mnie oddzwonili.
Zatem odpowiem na powyższe pytania, być może komuś się przyda:
1. Obecnie nie można przenieść numeru. taka funkcjonalność jest planowana ale konsultant nie był w stanie odpowiedzieć kiedy tak się stanie. Na pewno trzeba mieć ich starter, widocznie będą „przepisywać” numer z obecnego operatora na ich starter.
2. Internet 3G (prędkość do 4Mb/s)
3. Nie ma lejka internetowego, pobierane są opłaty cennikowe
4. Pakiety rozliczane są minutowo, czyli jeśli rozmawiamy 1 minutę 5 sekund z pakietu „schodzą” nam 2 minuty.
Pozdrawiam.
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 years temu przez
kazolot.






