Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia › Odpowiedz do: Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
2 czerwca 2015 o 22:53 #5390
Tak notabene, to nie jestem jednak żadnym hejterem Orange, ani nie mam żadnych ukrytych uprzedzeń co do tej sieci. Na pewnym forum niektórzy pomarańczowi fanboye próbowali mnie przekonać, że zasięg jak i jakość połączenia TM=Orange. Wziąłem na testy na jakiś czas Nju i niestety, ale NetWorkS! nie daje w/w znaku równości. Plejak w roamingu TM lepiej mi śmiga. Sorry za OT.
Zaprenumeruj ten blog przez e-mail
Dołącz do 540 innych subskrybentów






