Odpowiedz do: Nowy wygląd strony mvno-gsm.pl [05/07/2015]
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sprawy organizacyjne › Nowy wygląd strony mvno-gsm.pl [05/07/2015] › Odpowiedz do: Nowy wygląd strony mvno-gsm.pl [05/07/2015]
Dzięki 
Właśnie miałem o tym założyć wątek, a tu proszę
Czcionka jest już z grubsza poprawiona
Pomyślę jeszcze nad jej ostatecznym wyglądem, ale już tak bardzo nie razi 🙂 Zapewne w ciągu kilku dni wyjdzie jeszcze kilka niedociągnięć, ale postaram się to poprawiać na bieżąco. Z góry dziękuję za wszelkie informacje o nieprawidłowościach i niedociągnięciach. Nowa wersja strony została załadowana bez okresu przejściowego (wersji beta), więc błędy mogą się jeszcze pojawiać.
W najbliższym czasie postaram się też dojść, jak powiększyć troszkę rozmiar czcionki na forum (wpisów) 
Zapraszam do komentowania, chwalenia i krytykowania 
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl






