KLUCZ Mobile
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › KLUCZ Mobile
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 178 odpowiedzi, 22 głosy, and was last updated 3 years, 8 months temu by
Rosolak.
- AutorWpisy
A czemu mieliby zmieniać cokolwiek w ofercie na kraj? Jest zła? Droga? Przecież to jedna z najlepszych ofert krajowych na rynku. Lejki, pakiety? no-limity? Przecież to wszystko już jest, u Vikingów, w Virgin, ostatnio w lajt, w nju, plush… Chyba dobrze, skoro Klucz nie naśladuje konkurencji i podąża własną drogą?
niektorzy poprostu tak maja, mysla ze jesli jeden operator wprowadzil no-limit to resz ta tez powinna. mysla ze wszyscy musza miec taka sama oferte 🙂
po co wtedy kilka operatorow, powinien byc jeden jak w Korei
swoja droga cikawe jest czy tak samo aktywnie pisza na forach do Wielkiej Czworki ze powinni zrobic takie same ceny na miedzynarodowke jak Klucz ? )))
a my mamy zmiany:
od dzis nowe pakiety lejkowe!
BOOSTER 200MB – 3 PLN (ussd *136*11*01#)
BOOSTER 500MB – 5 PLN (ussd *136*11*02#)
BOOSTER 1GB – 10 PLN (ussd *136*11*03#)
BOOSTER 2GB – 15 PLN (ussd *136*11*04#)
BOOSTER 5GB – 30 PLN (ussd *136*11*05#)- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 11 months temu przez
Klucz Mobile.
No brawo Klucz.
Jeśli mam pakiet bez lejka i włączę taki z lejkiem to który schodzi pierwszy?
Linux registred user #586939

A w kluczu działa usługa teleprzelew?
teleprzelew nie
co do kolejnosci pakietow testujemy to
Ja się cieszę że sieć nie ściąga od innych. Tak jak już wspomniał profil klucza jaki sens ma to, że wszyscy oferują to samo? Rozwiązanie lejka bardzo trafne. To narzędzie zostało wymyślone po to, aby zabezpieczyć przed kosztami. I w tym przypadku zabezpiecza. Szkoda tylko, że (jak dobrze rozumiem) nie ma autoodnawiania się pakietów. Czy się mylę?
Dodam z doświadczenia, że internet klucz działa bardzo dobrze, w porównaniu do choćby Lyca jest naprawdę ekstra
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
autoodnawiania nie ma
niech lepiej Drogi Klucz nie majstruje bardzo przy ofercie, stronie itd, bo to generuje zapotrzebowanie na obsługę klienta i generuje koszty – czego my, zadowoleni kluczownicy nie chcemy.
długo żyj nam , Kluczu
No i klucz zapowiedział tańsze pakiety internetowe – od września 🙂 Chyba dlatego poczekamy, że polscy użytkownicy zrobili aferę za podwyżkę 3 cen na jakieś egzotyczne kierunki 🙂
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
obniżki cen na Internet nastąpią z dniem 1 września b.r., więc Abonenci mają sporo czasu, żeby sie do tego przygotować
Ja nie wiem czy do września to ogarnę.
polscy użytkownicy zrobili aferę za podwyżkę 3 cen na jakieś egzotyczne kierunki
@Mordor najpierw zapoznaj się z mapą a później komentuj.I tak Cię to dziwi? 🙂 Ja dziwię się że nie ma jeszcze narzekań dlaczego obniżka internetu będzie od września a nie od jutra 🙂 Porównując polski rynek wirtualnych sieci do tego zachodniego już nie zastanawiam się z czego to się wzięło
Ja dziwię się że nie ma jeszcze narzekań dlaczego obniżka internetu będzie od września a nie od jutra
@Szopen pytanie poco mi ich net skoro jest wiele innych operatorów telekomunikacyjnych.Ale skoro Ty nie potrzebujesz od nich internetu to znaczy że nikt nie potrzebuje? 🙂 Przecież wyraźnie napisali że obniżka staje się faktem dzięki użytkownikom którzy zużywają coraz więcej danych 😉 ktoś widać potrzebuje ;p
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 11 months temu przez
- AutorWpisy







