KLUCZ Mobile
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › KLUCZ Mobile
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 178 odpowiedzi, 22 głosy, and was last updated 3 years, 7 months temu by
Rosolak.
- AutorWpisy
Witaj XxX
Obnizki cen Internetu postaramy sie wprowadzic we wrzesniu. Dokladnej daty teraz ne podamy, podamy ja pozniej, podwyżki UA, AZ, BY mieli byc od 15.08 ale troche mamy przesunięcie, będą w tym tygodniu. Tak to jest jak się nie ma wlasnej platformy. Jedyne co pewne, oblizki cen internet będą, myślimy też nad ewentualnym wprowadzeniem pakietów minut zagranicznych i tu pytanie – jakie to maja być pakiety?
– 30 min/ mies, 50 min / mies
– pakiety rozmów z krajami UE
– pakiety rozmów ze wschodem?
prosimy o sugestie
Moim skromnym zdaniem ofertę na wschód i tak macie już w zasadzie bezkonkurencyjną zwłaszcza po podwyżkach w Lyca i w czasie gdy Vectone działa na słowo honoru. Chyba raczej przydałyby się obniżki (pakiety) na Unię Europejską, tak mi się wydaje. Może by tak do tych pakietów minut dodać internet czyli coś jak pakiet do Chin w Lycamobile 😉
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Pomyślcie nad wprowadzeniem tego internetu w tych pakiecikach. Potem może być za późno. Konkurencja już wie że dla coraz większej liczby osób to internet staje się najwżniejszy
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
XxX. - Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
XxX.
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Klucz jest uzależniony od regulatora jakim jest Polkomtel. Niestety muszą czekać na zielone światło, przez co nie zawsze są w stanie przyspieszyć, a nawet określić kiedy. Jedno jest pewne, jak obiecali, to na pewno się z tego wywiążą. Spokojnie 😉
Ja bym ogólnie posunął się jeszcze dalej i wprowadził coś łączącego w sobie rozmowy krajowe i międzynarodowe. Trzeba myśleć przyszłościowo a jak wiadomo wkrótce zniknie roaming
Ja bym jeszcze chciał pakiety do wykorzystania w roamingu 😉
Linux registred user #586939

Z forum innego portalu komunikacyjnego, oraz facebooka.
Takie mają być ceny po obniżkach. Data wprowadzenia, na razie nie została ujawniona.
200 MB – 2 zł
500 MB – 3 zł
1 GB – 5 zł
2 GB – 8 zł
5 GB – 17 zł- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
Rosolak.
Przychodzi mi do głowy pytanie: czy Klucz obniży ceny obu pakietów (z lejkiem i tych bez lejka)?
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
cyanoone.
Linux registred user #586939

Raczej tak. Po co mieliby kombinować? Przecież chyba na Telepolis burknęli że dostali ogólną zniżkę za to że więcej zużywją
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Ale obniżanie sumujących się pakietów jest ryzykowniejsze. Pewnie maja jakieś przeliczniki ile osób jaki pakiet jest w stanie wykorzystać i pewnie wychodzi ze można dawać duże bo więcej się skusi ale mało kto wykorzysta. Cos jak play albo Orange. Na miesiąc czy 2 mogą sypnąć bonusem pod koniec roku a mało kto będzie w stanie taka ilość przerobić a operator dana ilość na ten rok już i tak zakupił 🙂 Tylko play i orange puszcza to użytkownikom prepaid a plus do mvno 😉
Dobra opcja z tym bonusem za przeniesienie numeru.
Dobra opcja z tym bonusem za przeniesienie numeru.
Opcja świetna zwłaszcza jeśli rzeczywiście potwierdzi się że nie ma żadnych warunków do spełnienia oczywiście poza przeniesieniem numeru 🙂 Żeby tylko to weszło bo obawiam się że zaraz zacznie się gdzie regulamin, gdzie informacja, napiszę skargę itp
Szopen 🙂 🙂 🙂
do chwili obecnej każdy przeniesiony nr miał 1 PLN na koncie
będzie 10 PLN, mamy nadzieje że juz wkrótce, przetestujemy to na pierwszym Abonencie, który
przeniesie swój nr zaczynając od dziś 🙂
Czyli dobrze rozumiem, że po właczeniu przenoszonego numeru do was będzie 10 pln? 🙂
tak, Szopen
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
- AutorWpisy







