Przywitaj się!
Główna › Forum telekomunikacyjne › Hyde Park › Przywitaj się!
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 28 odpowiedzi, 18 głosów, and was last updated 4 years, 3 months temu by
Cucaburra.
- AutorWpisy
Witam na forum MVNO-GSM.PL! Jesteś tu po raz pierwszy? Przywitaj się! 🙂
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Anonim
Nieaktywne- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 60
Kolega kazał mi się zarejestrować, no to jestem.
Klucznik się kazał meldować, więc i ja jestem. To mówiłam ja, bozenka.
Cześć 😀
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Cześć!!! 🙂 Witamy po alternatywnej stronie świata 😉
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Obecny!
Cześć, nazywam się /#>X i nie piję już od …
a zaraz to nie to forum 😀Witaj div! 🙂
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
FM GROUP Mobile melduje się na pokładzie! 🙂
Witam wszystkich. Cieszę się, że powstało to forum.
Pozdrawiam. 🙂@ Rosolak
Dzięki! I witaj 🙂 Witam również FM GROUP Mobile 🙂
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Witam wszystkich. Forum wygląda lepiej niż to ot Telepolis. Teraz można się bez problemu zalogować 🙂
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 11 years, 2 months temu przez
cyanoone.
Linux registred user #586939

Dzięki CyanoOne;) Witam 🙂
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Dzień dobry, zastałem Jolkę? 🙂
Siemka
Jestem i ja 🙂- AutorWpisy







