Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 155 odpowiedzi, 23 głosy, and was last updated 10 years, 8 months temu by
JacekK.
- AutorWpisy
Cicho-sza. Sprawdzam-działa. Stan konta poprawny. Starają się. Mimo wszystko życzę im jak najlepiej.
Ja też im nie życzę źle ale mogliby nieco ustabilizować chociaż swoje podstawowe usługi 😉 To nie pomaga ani im ani też innym małym wirtualnym sieciom
2 pytania:
1.Karty zamówione przez internet dochodzą?
2. Odnośnie darmowych między użytkownikami Vectone. To pytanko bo pisze:
Ta oferta jest ważna przez 30 dni od dnia doładowania. 3
30 dni dla obu osób czy wystarczy jedna z nich? Od każdego doładowania?
Ad. 1
W zasadzie tak, jednak są momenty, że różnie z tym bywa. Nie mniej karta jest darmowa, więc ryzyko żadne
Ad. 2
Darmowe rozmowy w sieci (zarówno krajowe jak i międzynarodowe do krajów Vectone) są po każdym doładowaniu konta dowolną kwotą (od 5 zł w górę). Są ważne przez 30 dni od dnia doładowania konta. Aby pomiędzy dwoma numerami Vectone rozmawiać za darmo, należy doładować każdy z nich. Nie wystarczy zasilić jednego tylko numeru (jeśli dobrze zrozumiałem pytanie).
Pozdrawiam
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
Może ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja w Vectone? Potrzebuję na ok miesiąc tanich rozmów do Holandii. Myślę nad Vectone z racji darmowych rozmów za doładowanie za 5 pln. Potrzebuję tylko dzwonić, nic więcej nie chcę
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Może ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja w Vectone? Potrzebuję na ok miesiąc tanich rozmów do Holandii. Myślę nad Vectone z racji darmowych rozmów za doładowanie za 5 pln. Potrzebuję tylko dzwonić, nic więcej nie chcę
Z tym większych problemów nie było i nie ma. Najważniejsze, to poprawnie ustawić kartę w Vectone Serwices (Manual => w Polsce). Pamiętaj, że aby mieć za darmo obie strony muszą mieć Vectone danego kraju (osoba w Polsce polską, w Holandii holenderską).
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
JacekK.
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
ACHTUNG! ACHTUNG! Brak doładowań na Vectone-a w sieci Rossmann i Praktiker od kilku dni.
... niech to pieron szczeli !!!
ACHTUNG! ACHTUNG! Brak doładowań na Vectone-a w sieci Rossmann i Praktiker od kilku dni.
A co jest tego powodem powiedzieli? Pula kodów się skończyła? Zerwali współpracę? Czy blondynka za kasą? 😉
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Ja też skorzystałem z ich usług. To, na czym najbardziej mi zależało, działało, a mianowicie rozmowy do UK. Nawet jakość była bardzo dobra. Zmęczyło mnie jedynie to, że telefon dziwnie się zachowywał, gdy mój odbiorca miał wyłączony telefon lub rozmawiał. Słyszałem normalny sygnał połączenia, zawsze. Poza tym strasznie ciężko o doładowania. SMSów nie testowałem, nie potrzebowałem ich. Obecnie korzystam z Lycamobile,
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
Brak kodów. Taką odpowiedź uzyskałem w Rossmannie i Praktikerze
... niech to pieron szczeli !!!
To samo usłyszałem jakoś w pierwszej połowie wakacji. Potem wiem że znowu były ale jak widać problem powrócił.
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
Można mieć sporo zastrzeżeń do tej sieci, ale należy spojrzeć też racjonalnie. Na naszym bardzo ubogim względem zachodnich państw rynku telekomunikacyjnym Vectone to niestety jedyna sieć, która pozwala na DARMOWE rozmowy międzynarodowe do tylu krajów Unii Europejskiej. Oczywiście, że nie nadaje się jako główny numer, ale pytanie, czy komukolwiek zależy na tym, aby to właśnie numer Vectone był jego głównym numerem? Bo niby po co miałby być? Mi Vectone służy tylko do dzwonienia za granicę. Nie dzwonię z tego numeru po Polsce, bo nie mam takiej potrzeby. Niepokoi jedynie ten brak doładowań. Ja jeszcze nie mam potrzeby zasilać konta, jednak za ok 2 tygodnie bym musiał. Mam nadzieję, że do tego czasu coś z tym zrobią.
Vectone znowu przypomina o sobie swoim „profesjonalizmem” przez bardzo małe „p”. Od kilku godzin nigdzie nie mogę się dodzwonić. Nie działa polska strona i co najdziwniejsze znikł polski profil na Facebooku.
Co mnie podkusiło wrócić i doładować nie wiem
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 8 months temu przez
Mordor.
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
Do teraz byłem z Vectone naprawdę zadowolony. Potrzebowałem go tylko do darmowych połączeń za granicę (Austria). Tylko dzwonię, nie chcę SMSów czy internetu, nie jest mi to potrzebne. Kilka złotych miesięcznie to żaden wydatek a darmowe rozmowy działały. Do teraz. I nawet nie jestem zły, że nie działają. Jestem zły, że dowiaduję się o problemach stąd, a nie od nich samych. Powyłączanie strony i facebooka to chamstwo. Trzeba czekać. Ale jak długo? I czy się doczekamy?
Ku naszemu zdziwieniu działa polska infolinia operatora Vectone Mobile. Połączenie z numerem 739 199 699 (z numeru spoza Vectone) poskutkowało rozmową z konsultantem (o godzinie 9:55). Konsultant Zgłosił się niemal natychmiast.
Konsultant na pytanie, czy zna datę ustąpienia problemów w Polsce odpowiedział, że nie zna (!), stwierdził jednak że operator działa i zamierza przywrócić działanie usług.
Proszę jednak mieć na uwadze to, że to informacja uzyskana od konsultanta BOK, nie jest to oficjalne stanowisko operatora.
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
- Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 years, 9 months temu przez
- AutorWpisy






