Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 155 odpowiedzi, 23 głosy, and was last updated 10 years, 8 months temu by
JacekK.
- AutorWpisy
Nie sądzę, aby użytkowników Vectone było tylu, żeby warte to było zachodu 😉 Swoją drogą mamy do czynienia z dość dużym skandalem, na pewno poświęcę na to trochę miejsca na stronie w najbliższym czasie
Odpowiadam tu, żeby nie zaśmiecać tematu o Kluczu. Myślę, że Vectone nie na razie nie wycofuje się z naszego kraju, a mamy do czynienia z kolejną awarią. Nie działa brytyjski facebook, padła szwedzka strona, także po raz kolejny problem ma zasięg globalny.
Anonim
Nieaktywne- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 60
Profesjonalizm pełną gębą 😉 .
Tylko strony www działają raczej niezależnie od systemu 🙂 Mi trudno to pojąć czemu nie działają też strony, to raczej wygląda na celowe działanie
Sieci: Virgin Mobile (#FREEMIUM), Fakt Mobile
Fajna nazwa tematu „Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia„. Chyba trzeba zmienić na ostatnie wrażenia 😉 które nota bene nie sa „zbyt dobre” 😉
Anonim
Nieaktywne- Zapoczątkował 6
- Odpowiedział 60
Proszę więc założyć nowy.
- AutorWpisy






