Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Główna › Forum telekomunikacyjne › Sieci MVNO › Vectone Mobile Polska – pierwsze wrażenia
Korzystając z forum akceptujesz REGULAMIN. Prosimy również o przestrzeganie zasad dobrego wychowania.
- This topic has 155 odpowiedzi, 23 głosy, and was last updated 10 years, 8 months temu by
JacekK.
- AutorWpisy
U mnie też problem z niedziałającymi połączeniami na stacjonarne został rozwiązany migiem, bok działa naprawdę niezwykle szybko i sprawnie, oby tak dalej!Dzisiaj sporo dzwoniłem jest naprawdę dobrze i naprawdę tanio. Jutro kupię większe doładowanie i wypróbuję jakiś pakiet
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
ja korzystam z pakietu internet za 5 zł – 1 GB, u nich 1 GB to 1000 MB a normalnie to 1024 MB, no ale po doładowaniu dają free neta to i tak się opyla. Aha, piszą, że pakiety są na 30 dni ale chyba 31, bo kupiłem 15-tego a odnowi się 16-tego maja o 12 AM. Nie pokazuje mi tylko jeszcze historii połączeń odkąd dzwonię a jak u Was?
No właśnie, ja wbiłem za dyszkę, więc powinienem mieć 100MB neta. Wiecie czy jest jakaś możliwość sprawdzenia. A tak w ogóle to jakie są ustawienia do konfiguracji neta?
Niestety do mnie żaden z zamówionych starterów (trzech lub czterech, już nie pamiętam) nie dotarł, trudno mi więc pomóc, a na BOK nie dzwonię, bo nie mam z czym gdyż nie jestem jeszcze klientem, ale mam pytanko – czy na podstawie przesyłki udaje się stwierdzić skąd i/lub przez kogo są one wysyłane?
Dzięki z góry za informację.
Mam nadzieję, że starter do mnie w przyszłym tygodniu dojdzie, będę miał okazję przetestować i oczywiście pomóc…
A o konfiguracji internetu gdzieś ktoś pisał, na 100% gdzieś widziałem, nie pamiętam tylko czy na jakimś forum, czy na FB
e-mail: jacek(@)mvno-gsm.pl
webpl.mundio.com, nie ma pakietów do sprawdzenia neta darmowego jeszcze 🙁
Nie działa mi ta strona niestety. Jutro spróbuję może na jakiejś innej wyszukiwarce.
Rosolak, to nie strona tylko ustawienia neta. W pole APN wpisz: webpl.mundio.com i reszta puste, kumasz? 🙂
Aaa no tak! Zmęczony już jestem i nie zajarzyłem. Dzięki 😉
Niestety wyrzuciłem to co można było nazwać opakowaniem lub kopertą. Sporo porozrywałem bo naładowali kleju dużo i strasznie ciężko było dostać się do karty. Nie pamiętam czy można zobaczyć kto i skąd wysyła
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Idzie z Polski, bo umowa z PGP SA. Nie ma znaczka ani stempla, tylko nr umowy na świadczenie usług. Jako nadawca podany jest: Mundio Mobile Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 123a.
Zauważyłem, że nie mogę dzwonić do PLAY, czy też macie ten problem? 🙂
Wczoraj usiłowałem przez konto na stronce Vectone zapłacić kartą, nie udało się. Dziś poszło bez problemu, zaczynam próby ale dziwnie to wygląda. Na mój numer Play (aktywny oczywiście) jest odpowiedź „nie ma takiego numeru”. Na mój numer w Virginie czyli także w Playu dzwoni aż miło. Na Orange kumpla rozłącza krótkim piskiem bez żadnego komunikatu, na numer córki w Orange dzwoni… Dziwaczne to wszystko. Pominąwszy oczywiście opisane wcześniej na Forum próby zakupu minut w kiosku: jest na liście epay zaznaczone na mapie Tesco na Tauzenie w Katowicach. Oczywiście ani na kasach ani w Kolporterze Teskowym nie chcieli ze mną gadać na temat Vectona.
Witam.
W Piątek 17-go otrzymałem starter Vectone Mobile. Dziś doładowałem kartą kredytową i pierwsze wrażenia mam trochę mieszane. Naliczanie jest minutowe w standardzie, ale trudno oczekiwać przy tych stawkach sekundowego. Nie wiem jak darmowe połączenia między Vectone a Vectone? Jeśli kto chce potestować ze mną, to podaję swój numer w Vectonie:
739153544. Tylko proszę nie spamować, nie budzić po nocy itp. 🙂... niech to pieron szczeli !!!
Niedociągnięć jest jeszcze dużo ale najważniejsze że działa. Karty przychodzą w kratkę. Ja dostałem ale tylko dwa z trzech a kolega nie dostał do dzisiaj. Zastanawiam się czy to wina vectone czy inpostu
Dla idiotów internet tylko do odczytu!
Trzymajmy zatem kciuki i róbmy dużo szumu wokół tego operatora. Jesli będzie dużo aktywnych kart sim, to i Vectone dłużej zagości w Polsce. Jeśli przeciwnie, to los Lebary, GaduAir, WPmobi, Movy itp będzie pewny 🙁
... niech to pieron szczeli !!!
- AutorWpisy






