adek124
Odpowiedzi forum utworzone
- AutorWpisy
No właśnie, skłoniłeś mnie do poczytania. 🙂 W p. 39 regulaminu stoi wyraźnie (kto by czytał regulaminy…), że „Abonent nie może wykonywać połączeń (…) VoIP”. I sprawa się w tym temacie rypła. Ale jak powiadam, jako drugą kartę mam Lycę i VoIP na niej śmiga aż miło, a nawet lepiej niż w domu przez router WiFi bo nie „przysypia”. A to o tyle istotne że mam także kilka numerów stacjonarnych VoIP więc mogę odbierać połączenia w drodze a nie tylko przez bramkę w domu.
W normalnym Virgin działa o ile zdążyłem zauważyć. Ale ja zwykle korzystałem z tego darmowego pakietu po doładowaniu więc skoro teraz nie działa ta darmocha na voipie to po prostu wetknąłem jako drugą kartę Lyce i tam faktycznie bardzo tanie pakiety internetowe na 30 dni, więc sobie głowy nie zawracam Virginem w tej materii, tylko do rozmów go trzymam pilnując taryfy 2012. 🙂 Na Lyce voip działa aż miło. W sumie to połączenie wychodzi bardzo tanio jak na moje potrzeby, i działa zadowalająco.
Nie jest tak różowo jak wygląda w ofercie (internet, minuty i esemesy), bo internet ma ograniczenie, dość istotne: nie działają apki voipa. 🙁
- AutorWpisy






