Gadżet za doładowanie od lajt mobile – lajtowy zeszyt za zasilenia kwotą min. 10 zł

Sieć komórkowa lajt mobile ponownie przygotowała promocję z niespodzianką za doładowanie. Tym razem nie jest to bonus do doładowania konta, ale gadżet. Lajtową niespodziankę można otrzymać za doładowanie konta na stronie lajtmobile.pl kwotą minimum 10 zł w czasie trwania promocji.

Promocja “Lajtowy gadżet – zeszyt” obowiązuje w dniach 31 sierpnia – 2 września b.r. Każdy, kto w tym czasie doładuje swoje konto lajt mobile kwotą co najmniej 10 zł za pośrednictwem strony internetowej operatora otrzyma gadżet – lajtowy zeszyt w formacie A4.

Przypominamy, że premiowane są wyłącznie doładowania konta zrealizowane za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora. Konto lajt mobile można zasilać również doładowaniami Plusa (karty-zdrapki, wydruki z terminali płatniczych, bankowość elektroniczna, bankomaty…), ale te doładowania nie biorą udziału w promocji.

Aby otrzymać gadżet należy:

  • w dniach 31.08 – 2.09 doładować swoje konto za pośrednictwem strony operatora lajtmobile.pl kwotą minimum 10 zł
  • wysłać maila na adres gadzety[at]lajtmobile.pl zawierającego w tytule wiadomości numer zamówienia, w treści wiadomości dane do korespondencji (adres, na który ma zostać wysłany gadżet)

Maila po doładowaniu konta należy wysłać w ciągu 7 dni roboczych. Wysyłka gadżetu nastąpi w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia warunków promocji.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o