GIGA wakacje w sieci w OTVARTA. Także nowy plan O! Swobodna!

GIGA wakacje w sieci w OTVARTA. Operator postanowił uatrakcyjnić paczki Internetu w planach abonamentowych. Przenosząc numer do OTVARTA w czasie trwania wakacyjnej promocji można otrzymać w planie za 13,99 zł aż 11 GB miesięcznie, zaś w taryfie za 17,99 zł – 21 GB Internetu. Idealnym uzupełnieniem oferty są połączenia bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne i nielimitowane wiadomości SMS. W ofercie operatora pojawił się również zupełnie nowy plan abonamentowy.

Przenosząc numer w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia można podpisać umowę na korzystniejszych warunkach. Należy zaznaczyć, że gigabajty nie zmaleją wraz z końcem wakacji. Umowa zawierana jest bezterminowo, więc warunki obowiązują tak długo, jak abonent pozostanie w sieci OTVARTA.

Nowy plan O! Swobodna!

W cenniku pojawiła się również całkowicie nowa oferta. Pod nazwą O! Swobodna! kryje się aż 31 GB, nielimitowane połączenia na wszystkie komórki oraz na telefony stacjonarne, a także nielimitowane wiadomości SMS i MMS. W tej taryfie również nie trzeba podpisywać umowy długoterminowej – standardowo OTVARTA oferuje umowy bezterminowe.

W OTVARTA wszystkie rozmowy są najwyższej jakości, ponieważ operator obsługuje technologię HD Voice, która ma duży wpływ na jakość połączeń głosowych, wyrazistość i naturalne brzmienie głosu podczas rozmowy przez telefon.

Sieć komórkowa OTVARTA działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: OTVARTA

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
CrombieMMichalSMonaMarrasso Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

niestety muszę napisać po raz 2.
W Lyca jest teraz kumulacja internetów…no ale wiadomo że i tak ciężko wykorzystać bo internet tam prawie nie chodzi a o serfowaniu już nie wspominając.

Mona
Gość
Mona

Spróbuj z ofertą lajt mobile, dużo internetu i działa bez zarzutu. Mam ich ofertę i jestem bardzo zadowolona .

Crombie
Gość
Crombie

Jak działa to na sieci Plusa, nie odczuwa się ograniczeń, gorszych priorytetów, jakość połączeń dobra?
Dla porównania aero2 i wRodzinie niestety odbiega jakością od Plusa a szkoda, bo oferty tez zacne mają.

Mar
Gość
Mar

Niższe priorytety to mit. Wszystko działa normalnie, jak w Plusie. Jest HDVoice.

Crombie
Gość
Crombie

A jak jest z obsługą, nie blokują numeru przy większym ruchu głosowym czy SMS? W Lajt ostro mają ustawiony algorytm i często lubią blokować numer za sztuczny ruch niby a po 2-3 dniach odblokowują.

Crombie
Gość
Crombie

Oferta wygląda ciekawie, szczególnie ta za 18zł
z 21GB. Za pakiet wakacyjny pewnie trzeba doplacic jak w Lajt Mobile ale doczytam.
Na szczęście jest jeszcze kilka MVNO, którzy mają dobrą ofertę np. Otvarta, Premium Mobile, LajtMobile, Lyca Mobile i dziwnie się składa, że wszyscy działają na Plusie.
Niby jest Virgin ale ostatnio sporo awarii mają a net słabo działa. Vikings nie znam za bardzo ale cenowo też nie jest źle.

Mona
Gość
Mona

Jestem w lajt mobile i nie muszę nic dopłacać. Za 19,99 zł mam wszystko bez limitu + 30 Gb. Wydaje mi się, że to lepsza oferta, ale każdy wybiera co uważa za lepsze 🙂

Crombie
Gość
Crombie

W tej cenie nie masz roamingu, masz tzw. bonus krajowy. Z roamingiem będzie 20zl drożej ale wiadomo, że większość z nas nie wyjeżdża za granicę co miesiąc.
Oferta Lajt jest dobra tylko sporo w necie można znaleźć opinii o blokowaniu numeru za generowanie niby sztucznego ruchu.

Mona
Gość
Mona

Widziałam te komentarze o blokowaniu numerów, ale ja nie miałam takiej sytuacji ani razu. Internet w roaming jest naliczany proporcjonalnie do oferty, chyba tak samo jak u innych operatorów. Ja jestem zadowolona z ich usług, na chwile obecną dają mi wszystko czego potrzebuję.

MMichalS
Gość
MMichalS

Właśnie przeniosłem się Na O!Swobodna oferta podobna do tego co miałen wcześniej w Plusie tylko że na abonament i10x więcej internetu(miałem3 GB) no ale prawie że bez roamingu co dla mnie nie stanowi problemu